Bu kitap yok satar

Habertürk Gazetesi Yazarı Esin Övet'in bugünkü (06.08.2022)''Bu kitap yok satar'' başlıklı yazısı.

Defne Samyeli, sırlarını anlatan bir kitap yazacakmış, hazırlıklara başlamış.

Şimdiden söylüyorum; "Bu kitap yok satar".

Hem kadınlar, hem erkekler alır. Hatta bazıları da gizli gizli okur. Çaktırmadan okur. Okuduğunu gizler. Ama kadını da, erkeği de Defne Samyeli'nin fit vücudu, hiç yaşlanmaya hallerine hayran.

Kim izlese, "Bu kadın ne yer, ne içer" diye soruyor. Tanıdığım, tanımadığım sık sık, "Esin, Defne'ye sorup yazsanıza. Ne yer, ne içer" diye.

Hatta çok kez bu köşede de yazdım. Ama tabii hepsini detaylı anlatmıyor Defne. Sadece kısıtlı anlatıyor. Şimdi de tüm detayları ile kitabında yazacakmış.

İş yapar... Çünkü son yıllarda insanlar zayıf olmak, formda olmak, güzel olmak için çabalıyor. Fakat Defne Samyeli ben onu tanıdığımdan bu yana böyle. Her zaman incecik ve fit.

Bir an olsun bırakmadı kendini. Ki disiplinli olmak şart.

Yıllardır yüz yogası yaptığı ve çok az yemek yediğini biliyorum. Ama tabii herkesten sakladığı sırları vardır. Onları da zaten kitabında yazacaktır.

Şimdiden söyleyeyim. Hiç gizlemem. Açık açık okurum. Hatta uygulamaya bile geçerim. Çünkü kadın fıstık gibi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Memleketin yarısı 'Ördek Sendromu'nda 15 Ağustos 2022 | 74 Okunma Kulüpte porno izlemek neyin kafası 13 Ağustos 2022 | 1.499 Okunma Gece hayatının nabzını tutan altı güzel 12 Ağustos 2022 | 203 Okunma Ne değişecek yine yapacaklar, yeni yapacaklar 11 Ağustos 2022 | 260 Okunma Başına gelen olayları hep birine yüklemek 07 Ağustos 2022 | 79 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar