Ünlü Fenerbahçeli 60 yıl önceki o cinayeti anlatıyor: Kardeşim sen ne biçim gizli servis ajanısın

Bu yıl ABD  Başkanı Kennedy’nin öldürülüşünün 60’ıncı yılı. Dün o suikast sırasında başkanının 2,3 metre ötesin eki Gizli Servis koruma görevlisi Paul Landis’in o...

Bu yıl ABD  Başkanı Kennedy’nin öldürülüşünün 60’ıncı yılı. Dün o suikast sırasında başkanının 2,3 metre ötesin eki Gizli Servis koruma görevlisi Paul Landis’in o günü nasıl anlattığını yazdım.

Landis’in o günü anlatan kitabı 30 Kasım’da yayınlanacak ama daha şimdiden konuşulmaya başlandı. Dünkü yazımda bütün dünyada en iyi bilen insanlardan birinin ünlü Fenerbahçe taraftarı ve Kongre üyesi Bedrim Baykam olduğunu yazmıştım.

Onun Paul Landis’in söyle dikleri ve özellikle “Sihirli tek kurşun” tezi ile ilgili düşüncelerini çok merak ettiğimi yazmıştım.

Kennedy cinayeti ile ilgili görüşlerini ayrıntılı biçimde yazdı.

Şimdi ben aradan gecikilip meydanı bu ünlü Fenerbahçeli’ye bırakıyorum.

Dünyayı sarsan ve çocukluğumda beni de çok etkileyen bu cinayetle ilgili bu ayrıntıları bir Türk sanatçısının yazması da çok ilginç tabi.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
18 Eylül günü rapçi kılıklı bu "aptal herif" ile selfi çektiren TİP'liyi bulursam şunu soracağım 03 Ekim 2023 | 356 Okunma Cem Yılmaz'a bu mesajı attım! Orta yaş krizindeki Türk erkeğini tanıma şifresi: 10 K'ya bakar 01 Ekim 2023 | 448 Okunma Bu haftanın sürprizi: Hip Hop'un 50'nci yılında çiğ köfteli 'İbo rap' 30 Eylül 2023 | 194 Okunma ZAMANIN RUHU 28 Eylül 2023 | 750 Okunma Yılın sanat sürprizi! Batman'da bir kulübeden, Venedik'te Arşidük Frederik'in evine giden yol nerede açıldı? 27 Eylül 2023 | 152 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar