Koç'un kızını hangi müzikle istemeye gitti?

Geçen Perşembe akşamı, Taksim’de az sayıdaki gazetecinin fakına vardığı, bana göre sembolik açıdan çok anlamlı bir yemek vardı.Özellikle Koç grubunun prestijli markası Divan için...

Geçen Perşembe akşamı, Taksim’de az sayıdaki gazetecinin fakına vardığı, bana göre sembolik açıdan çok anlamlı bir yemek vardı.

Özellikle Koç grubunun prestijli markası Divan için güzel bir olaydı.

Çünkü “Divan Brasserie” yenilenen Atatürk Kültür Merkezi’nin hem de fuayesinde bir şubesini açtı.

Açılış yemeğine ben de davetliyrim, ancak aynı gece Cem Yılmaz’ın Netflix için yaptığı “Erşan Kuneri” dizisinin galasına davetliydim ve daha önceden söz verdiğim için oraya gittim.

Gezi Parkı'nda çok sembolik bir buluşma 
Benim gözümde sembolik bir anlamı vardı bu olayın.

Divan, Gezi olayları sırasında biber gazından kaçan insanların sığınması için kapılarını açan kuruluştu ve bu nedenle iktidarın bazı kalemleri tarafından da eleştirilmişti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Koç'un kızını hangi müzikle istemeye gitti? 14 Mayıs 2022 | 114 Okunma Canan Kaftancıoğlu'na siyaset yasağı! Yeniden 'muhtar bile olamaz' dönemi mi? 13 Mayıs 2022 | 4.681 Okunma 195 milyon dolarlık tablonun satıldığı gün son Halife'nin sessiz ziyaretçisi 11 Mayıs 2022 | 69 Okunma O 'Sözcü' yazarının bu fotoğrafta ne işi var 10 Mayıs 2022 | 348 Okunma Dün gece ilginç bir düğün masası 09 Mayıs 2022 | 14 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar