Bırakalım palavrayı 24 yıllık ayıbımız bu bizim

‘ADNAN Hoca’ mı dediniz... Dikkatle okuyun şu satırları...*- “Neredeyse iki haftadır sevgili dostum Ali Baransel’in RTÜK Başkanı olarak, yapması gereken tek şeye eğilmesini galiba nafile bekliyorum...”-...

‘ADNAN Hoca’ mı dediniz... Dikkatle okuyun şu satırları...

*

- “Neredeyse iki haftadır sevgili dostum Ali Baransel’in RTÜK Başkanı olarak, yapması gereken tek şeye eğilmesini galiba nafile bekliyorum...”

- “Nerede ise iki haftadır, sahibi olduğu TV kanalında kavgasız dövüşsüz işler yapmakla övünen Ahmet Özal’ın kanalı ve dergisine yumruğun indirilmesini galiba nafile bekliyorum.

- “Ve nerede ise iki haftadır, Türkiye’de savcıların ortaya çıkarak, ‘özel yaşamın’ kutsal dokunulmazlığı temeline ‘dinamit’ koyanların yakasına yapışmasını galiba nafile bekliyorum.”

- “Neredeyse iki haftadır. Niçin insanlarımızın sokaklarda bu korkunç kepazeliğe karşı çıkmadığını, mangalda kül bırakmayan kadın derneklerinin niçin üzerlerine toprak serpilmişçesine suskun kaldıklarını merak ediyorum.”

“Ve iki haftadır bu konuda susarak, Türkiye’nin ‘daha önemli siyasi meseleleri’ ile uğraşmaya kalkıştığım için gizli bir utanç duyuyorum.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hocam, 'helal disko' mu 'loş mekan' mı istiyorlar 21 Şubat 2019 | 4.981 Okunma Sosyalizme değil ama sosyaliste ihtiyaç var 20 Şubat 2019 | 4.388 Okunma Müslüman bir kadın Diyanet'e ne diyor 19 Şubat 2019 | 5.180 Okunma Bir erkek üzerinde kaç gram yük taşır 17 Şubat 2019 | 4.950 Okunma Peygamber torununa inanan Prof’un hayali 16 Şubat 2019 | 5.476 Okunma
TÜM YAZILARI