Bırakalım palavrayı 24 yıllık ayıbımız bu bizim

‘ADNAN Hoca’ mı dediniz... Dikkatle okuyun şu satırları...*- “Neredeyse iki haftadır sevgili dostum Ali Baransel’in RTÜK Başkanı olarak, yapması gereken tek şeye eğilmesini galiba nafile bekliyorum...”-...

‘ADNAN Hoca’ mı dediniz... Dikkatle okuyun şu satırları...

*

- “Neredeyse iki haftadır sevgili dostum Ali Baransel’in RTÜK Başkanı olarak, yapması gereken tek şeye eğilmesini galiba nafile bekliyorum...”

- “Nerede ise iki haftadır, sahibi olduğu TV kanalında kavgasız dövüşsüz işler yapmakla övünen Ahmet Özal’ın kanalı ve dergisine yumruğun indirilmesini galiba nafile bekliyorum.

- “Ve nerede ise iki haftadır, Türkiye’de savcıların ortaya çıkarak, ‘özel yaşamın’ kutsal dokunulmazlığı temeline ‘dinamit’ koyanların yakasına yapışmasını galiba nafile bekliyorum.”

- “Neredeyse iki haftadır. Niçin insanlarımızın sokaklarda bu korkunç kepazeliğe karşı çıkmadığını, mangalda kül bırakmayan kadın derneklerinin niçin üzerlerine toprak serpilmişçesine suskun kaldıklarını merak ediyorum.”

“Ve iki haftadır bu konuda susarak, Türkiye’nin ‘daha önemli siyasi meseleleri’ ile uğraşmaya kalkıştığım için gizli bir utanç duyuyorum.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ocak sonuna kadar 'Dry kalmak' için dört adımlık bir rehber 20 Ocak 2021 | 197 Okunma Arsenal forması ile atılan son iki mesaj 19 Ocak 2021 | 1.117 Okunma 12 boş tabut ve avluda faili meçhul bir ceset 17 Ocak 2021 | 770 Okunma Fikri Bey kardeşim bu kareye bir de sen bak 16 Ocak 2021 | 2.232 Okunma Bir selfie fotoğrafı ve üç gün önce atılan bir tweet 15 Ocak 2021 | 1.390 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar