Takımı felakete sürüklüyorlar!

Ben Ankara'da büyüdüm. Çok siyasi irade gördüm yıllarca. Her gelen siyasetçi veya iktidar, bir evvelki için şunları söylerdi: Bize enkaz bıraktılar! Sonra onlar da enkaza devam ederlerdi. Fatih Terim'in ve bu...

Ben Ankara'da büyüdüm. Çok siyasi irade gördüm yıllarca. Her gelen siyasetçi veya iktidar, bir evvelki için şunları söylerdi: Bize enkaz bıraktılar! Sonra onlar da enkaza devam ederlerdi.
Fatih Terim'in ve bu yönetimin gidişi çok kötü. Bakın çok kötü diyorum, kötü demiyorum. Şu anda G.Saray'ı resmen felakete sürüklüyorlar, çok net! Takım sahada resmen bir enkaz! İç çekişme ise felaket.. Yönetim Fatih Terim'i tehdit ediyor, arkasından konuşuyor, bazı beyanatlar veriyor ve onu istifaya zorluyor. Fatih Terim de mağduru oynuyor, beni görevden alsınlar istiyor! Bütün bu orta oyunundan en büyük zararı ise G.Saray taraftarı görüyor. Oynanan, çok eski bir orta oyunu. G.Saray'ı idare edecek makam, seçim ile gelen yönetim kuruludur.
Ama sen, Fatih Terim'e seçimden önce biat edersen, teslim olursan; olacağın da budur. Kimsenin bu saatten sonra G.Saray'ı düşündüğü yok.
Bu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Taylan’a top atmayacaksın 24 Ocak 2022 | 742 Okunma Şans yardımıyla 1 puan aldılar 23 Ocak 2022 | 227 Okunma 2-1’i bulduğunda mahalle maçı olsa atacaksın! 10 Ocak 2022 | 241 Okunma Takımı felakete sürüklüyorlar! 09 Ocak 2022 | 121 Okunma Ayıptır bu kadar yatılmaz! 06 Ocak 2022 | 667 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar