Takımı felakete sürüklüyorlar!

Ben Ankara'da büyüdüm. Çok siyasi irade gördüm yıllarca. Her gelen siyasetçi veya iktidar, bir evvelki için şunları söylerdi: Bize enkaz bıraktılar! Sonra onlar da enkaza devam ederlerdi. Fatih Terim'in ve bu...

Ben Ankara'da büyüdüm. Çok siyasi irade gördüm yıllarca. Her gelen siyasetçi veya iktidar, bir evvelki için şunları söylerdi: Bize enkaz bıraktılar! Sonra onlar da enkaza devam ederlerdi.
Fatih Terim'in ve bu yönetimin gidişi çok kötü. Bakın çok kötü diyorum, kötü demiyorum. Şu anda G.Saray'ı resmen felakete sürüklüyorlar, çok net! Takım sahada resmen bir enkaz! İç çekişme ise felaket.. Yönetim Fatih Terim'i tehdit ediyor, arkasından konuşuyor, bazı beyanatlar veriyor ve onu istifaya zorluyor. Fatih Terim de mağduru oynuyor, beni görevden alsınlar istiyor! Bütün bu orta oyunundan en büyük zararı ise G.Saray taraftarı görüyor. Oynanan, çok eski bir orta oyunu. G.Saray'ı idare edecek makam, seçim ile gelen yönetim kuruludur.
Ama sen, Fatih Terim'e seçimden önce biat edersen, teslim olursan; olacağın da budur. Kimsenin bu saatten sonra G.Saray'ı düşündüğü yok.
Bu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu kadro keyif verir 19 Eylül 2022 | 788 Okunma Beşiktaş’ın ilk golü öncesi ofsayt var 18 Eylül 2022 | 251 Okunma Hakem maça hakim olamadı 17 Eylül 2022 | 232 Okunma Elini kaçıramazdı! 13 Eylül 2022 | 655 Okunma 10 kişi daha iyi oynadılar! 06 Eylül 2022 | 560 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar