Futbol değil top oynuyorlar!

Dün hareketli geçti. Sabah Beşiktaş seçimi başladı, öğleden sonra Trabzonspor- Kayserispor maçı, akşam Ankaragücü- Beşiktaş maçı vardı. En erken başlayanın neticesini en sonda...

Dün hareketli geçti. Sabah Beşiktaş seçimi başladı, öğleden sonra Trabzonspor- Kayserispor maçı, akşam Ankaragücü- Beşiktaş maçı vardı. En erken başlayanın neticesini en sonda alacağız. Yazıyı yazdığım sıralar Hasan Arat başkanlık yarışını önde götürüyordu.
Sonra Trabzonspor maçı başladı. Trabzon'da ama Trabzonspor'un yürüyecek hali yok. Yan top, yan top, yan top! Futbol oynuyorlar gözüküyor ama oynadıkları futbol yalandan futbol. Kayserispor daha düzgün hazırlanmış, kontrollü ataklar yapıyor, çabuk çıkıyor ve tehlikeli oluyor. Nitekim hak ettikleri golü son dakikalarda buldular. Teknik adamlarını da tebrik etmek lazım, iyi gidiyor. Ne demişler? Boynuz kulağı geçermiş.
Sonra Ankaragücü- Beşiktaş maçı... Karşılaşma başlayınca Beşiktaş biraz düzgün gözüküyor, sonra Ankaragücü oynamaya başlıyor. Bu maçta mücadele var görünüyor ama hani ses var netice yok ya onun gibi bir şey!
Ankaragücü bir gol attı, santrfor matkap gibi ceza alanı içinde rakip defanstan...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Malını murdar etmeyeceksin! 20 Şubat 2024 | 338 Okunma Hadi oradan ne marka değeri 19 Şubat 2024 | 584 Okunma Arda Kardeşler tutarsızdı 18 Şubat 2024 | 443 Okunma Verilen penaltı ucuzdu 12 Şubat 2024 | 643 Okunma Burası anaokulu değil Kerem! 11 Şubat 2024 | 358 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar