Eyyamcı Cüneyt Çakır!

Karagümrük klasik arkada top yaparak çıkacak, rakibi üzerine çekip defansını eksik yakalayıp neticeye gitmek isteyecek... Fena da başlamadılar. 1 gol yediler, asisti yapan Karagümrüklü oyuncuydu, golü atan...

Karagümrük klasik arkada top yaparak çıkacak, rakibi üzerine çekip defansını eksik yakalayıp neticeye gitmek isteyecek... Fena da başlamadılar. 1 gol yediler, asisti yapan Karagümrüklü oyuncuydu, golü atan Beşiktaşlı. Aslında 90 dakika çok iyi futbol var mı, yok. Heyecanı yüksek bir maçtı ama kalite yoktu. Maalesef Türkiye'de futbol bundan sonra böyle.
Maçı Beşiktaş kazandı. Uzun süre 10 kişi oynadılar. Aslında 10 kişi kalan Beşiktaş, defansa ağırlık verince Karagümrük'ün oyun planı bozuldu. Çünkü onlar 11'e 11 oynarken, belli standartta oynuyordu. Beşiktaş eksilince Karagümrük bozuldu. Bu iş böyledir.
Öyle pozisyonlar yaşandı ki hakem Cüneyt Çakır, benzer pozisyonda faul verdi, daha ağırında diğerine vermedi. 90 dakika eyyam kokan bir maç yönetti her zaman olduğu gibi.
İlk yarıda çok net bir pozisyon vardı. Welinton ceza sahası içinde eliyle oynadı. Haydi, babası eski...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Teknik adam geminin başında olmalı 16 Ekim 2021 | 7 Okunma Virüs gibi geziyorlar 14 Ekim 2021 | 325 Okunma Yalan rüzgârı gibi futbol 12 Ekim 2021 | 881 Okunma Demek ki kılavuzlar karga! 09 Ekim 2021 | 578 Okunma Torbaya 3 tane Erman attılar 1 Erman çıktı! 07 Ekim 2021 | 474 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar