Bizim kulüplere hiç güvenim yok

Yeni Futbol Federasyonu seçildi… Yüzde yüz futbolun içinden gelen Selim Soydan ve Hamit Altıntop var. Diğer bir kısmını tanımıyorum. Nihat Özdemir iyi arkadaşımdır.

Severim ve başarılı olmasını isterim. İnşallah bu işin altından kalkar. Duyduğuma göre federasyonda da para kalmamış. Yeni federasyonun en önemli uygulama alanı Tahkim, Disiplin ve Merkez Hakem Kurulu olacak. Buradaki isimler açıklandıktan sonra Futbol Federasyonu ve Nihat Özdemir'in ne yapıp yapamayacağına karar verebilirim. Çünkü benim Türkiye'de kulüplere güvenim yok. Öyle şeyler yapıyorlar ki şark kurnazlıkları inanılır gibi değil.

Futbolun şark kurnazları
Kim bu şark kurnazları... Bunlar benim de yer aldığım futbol ailesinin içinde 60 yıldır varlar. Sadece isimleri değişiyor ama oynadıkları orta oyunu aynı. İşte en son bu yıl, orta oyununun babası oynandı. Nasıl mı? Anlatalım; çünkü bunları bilemezsek ve anlamazsak önümüzü göremeyiz.
Arabanın bir lastiği Galatasaray- Konya maçında patladı. Hem de ön sol lastik. Yani yarılan bu lastik, arabayı sola çeker ve gidiş-gelişli yoldaysanız karşıdan gelen arabanın altına girersiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hakem camiası kokuşmuş kökünden temizlenmeli 19 Temmuz 2019 | 124 Okunma Alp artık çırak değil bir usta!. 09 Temmuz 2019 | 144 Okunma Bana hiç bulaşma yoluna git Ahmet! 25 Haziran 2019 | 2.948 Okunma Bizim kulüplere hiç güvenim yok 06 Haziran 2019 | 183 Okunma Canavar yarattı! 20 Mayıs 2019 | 4.881 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar