Ergün Diler
Ergün Diler Takvim

Kıran kırana.

11 Ocak 2017 | 17.2 K

Rusya'nın Ankara Büyükelçisi Karlov, canlı yayında arkadan vurularak öldürüldü. Saldırgan polisti. Devletin kadrolu elemanıydı.
Ve FETÖ'cüydü! İlişkileri garipti.
Ama seçilmiş biri olduğu belliydi.
Karlov suikastıyla birlikte Rusya'nın önemli diplomatlarından Polshikov da evinde ölü bulunuyordu. Herkes şaşırıyordu ama ölümler birbirini izliyordu. Sibirya'da Rus askeri uçağı düşüyordu. Kızılordu Korosu'nu taşıyan uçak Karadeniz'e çakılıyordu.
Kurtulan olmuyordu. Bir güç Rusya ile savaşıyordu. Aynı anda bizim de şehirlerimizde TERÖR HORTLUYORDU! Beşiktaş, Kayseri ve Reina saldırıları peş peşe geldi. Canımız yandı... Güney sınırımız zaten karışıktı. Olmayan yoktu orada! Birinci Dünya Savaşı'nda kurulan sistem çöküyordu! Ama yerine ne geleceği belli değildi. TERÖR yeni sistemi uygulamak için ucuza mal edilen savaşın adıydı.
Önceki gece Rusya'nın Atina Büyükelçiliği'nde görev yapan çok kez BÜYÜKELÇİ gibi davranan eski istihbaratçı Andrey Malanin evinde ölü bulundu.
Muhtemelen öldürüldü. Diğerleri gibi. Ama birileri ısrarla Rusya'yı kıskaca alıyordu.
Hesap soruyordu. Tel Aviv'de BÜYÜKELÇİ zehirleniyor, Atina'daki ölüyor Ankara'daki suikasta kurban gidiyordu... Çok belli ki MOSKOVA AKDENİZ'de istenmiyordu! Ne doğusunda ne batısında! Hatta Karadeniz'de bile! Orada da Kızılordu Korosu'nu taşıyan uçağı düşürerek bu mesajı veriyorlardı...
Dünyada KARAR ALACAK GÜCE SAHİP ÜÇ MERKEZ VARDI! MOSKOVA, LONDRA ve WASHINGTON... Biri ya da ikisi birden Moskova'yı dışlıyordu!
CIA Başkanı John Brennan'a bakalım...
Yeni Başkan Trump'ı öyle bir eleştiriyor ki şaşırıp kalırsınız. Bence TEHDİT ediyor.
"Yeni hükümet ve Başkan'ın, dünyanın tehlikeli bir yer olduğunun farkında olması şart. Ancak şu aşamada bunun olmadığını görüyoruz. Ülkemizin istihbaratı, güvenlik çıkarlarımızı koruyup gözetmek için var.
Seçimlerde ne olup bittiğine dair çok netiz.
Raporlar ortada... Rusya'nın seçimlere entegre olduğunu biliyoruz. İstihbarat raporlarının önemini dikkate almayan bir hükümet ya da Başkan ülke güvenliğini ciddi bir tehlikeye atar. Rus yetkililerle yakınlaşma, ulusal güvenliğimiz için de tehlikeli. CIA'nın kuralları bellidir. Bu da, başkanlara göre değişmez. Trump, ülke güvenliğini tehlikeye atıyor..." Nereden bakarsanız bakın Trump'ın Putin ile bir DENGE KURMASI pahalıya patlayacak. CIA böyle diyor. Ve resmen tehdit ediyor. Bunları söyleyen sıradan biri olsa gülüp geçelim ama durum bu! ABD'nin içindeki bir kanat RUSYA 'ya savaş açmış durumda. Bunun ayak izleri CIA ve NATO içinde de fazlasıyla var. Zaten ellerinin altında her zaman kullandıkları ve her zaman değişim yaşatarak operasyon yaptıkları bir GLADYO organizasyonu var!
GLADYO tek başına.

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER