Kimse "bir Yavuz Ağıralioğlu gibi net" olamadı

Özellikle CHP ve İYİ Parti, seçimdeki başarısızlıklarının daha ağırını, seçim sonrası yaşamaya devam ediyor.Daha önce de söylemiştim, yine söyleyeyim: Millet...

Özellikle CHP ve İYİ Parti, seçimdeki başarısızlıklarının daha ağırını, seçim sonrası yaşamaya devam ediyor.

Daha önce de söylemiştim, yine söyleyeyim: Millet İttifakı’nı oluşturan partiler, seçimin üzerinden aylar geçmesine rağmen o kadar bocalıyorlar ki, hâlâ ve her gün tekrar tekrar mağlup olmaya devam ediyor.

Seçim bitti masa gitti. Herkes birbirine girdi. Karşılıklı çok ağır sözler havalarda uçuşuyor.

İYİ Parti lideri Meral Akşener’in açıklamalarına bakalım.

Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıktığını, fakat engelleyemediğini, seçim sürecinde çok şeye katlandığını, zehir içtiğini ifade etti. Yetmedi, bir önceki cumhurbaşkanlığı seçimine kadar gitti ve ikili görüşmelerde Abdullah Gül adaylığı üzerine yapılan konuşmayı ifşa etti.

İyi ama sormazlar mı, “Lider böyle zamanlarda liderliğini kanıtlar. Gereğini yapar. Niçin şu anki tavrınızı o zaman göstermediniz?” diye.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Partiye üye olmayana iş yok! 01 Ekim 2023 | 899 Okunma Ah çocuk! Vah Fatih! Tüh Gülben! 24 Eylül 2023 | 1.158 Okunma Kimse "bir Yavuz Ağıralioğlu gibi net" olamadı 20 Eylül 2023 | 3.060 Okunma Üniversitelerden nokta atışı 19 Eylül 2023 | 788 Okunma Tartışma programlarında iki yanlıştan bir doğru çıkar mı? 18 Eylül 2023 | 1.255 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar