İmamoğlu'na Erzurum'da yapılan saldırı üzerine neyi tartışıyoruz?

Gerçekten de bunu soruyorum. Tam olarak başlıktaki soruyu yani. Erzurum’da İmamoğlu ve beraberindekilere yapılan saldırı hakkında neyi tartışıyoruz?Valla billah bunu soruyorum. Çünkü hâlâ...

Gerçekten de bunu soruyorum. Tam olarak başlıktaki soruyu yani. Erzurum’da İmamoğlu ve beraberindekilere yapılan saldırı hakkında neyi tartışıyoruz?

Valla billah bunu soruyorum. Çünkü hâlâ anlamış değilim. Yemin ederim ki anlamadım. Söyleyin bana neyi ve neden tartışıyoruz?

Olayı hatırlayalım…

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Erzurum’a gider. Bir meydanda halka seslenir. Bu arada bir grup taşla saldırır. İmamoğlu sükûnet çağırısı yapar. Fakat saldırganlar durmaz. Korumaları otobüsün üzerinden indirir. O içeride konuşmaya devam eder. Saldırganlar durmaz. Sonuç: Çok sayıda yaralı ve ülkedeki onca gerginliğin üzerine bir gerginlik daha.

Sonra ardı arkasına yapılan açıklamalar.

“Orası mitingi meydanı değil!”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ah çocuk! Vah Fatih! Tüh Gülben! 24 Eylül 2023 | 1.157 Okunma Kimse "bir Yavuz Ağıralioğlu gibi net" olamadı 20 Eylül 2023 | 3.056 Okunma Üniversitelerden nokta atışı 19 Eylül 2023 | 787 Okunma Tartışma programlarında iki yanlıştan bir doğru çıkar mı? 18 Eylül 2023 | 1.255 Okunma Türkiye'nin voleybol filesinde kalan vicdanı, aklı ve mantığı 05 Eylül 2023 | 1.326 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar