Yeni kovid dalgası mı?

Birçok ülke koronavirüs salgınına karşı zafer ilan etmeye, kısıtlamaları hafifletmeye ve normal hayata dönmeye başlamışken, dünyada artan kovid vakaları, sonbahar için yeni bir dalganın...

Birçok ülke koronavirüs salgınına karşı zafer ilan etmeye, kısıtlamaları hafifletmeye ve normal hayata dönmeye başlamışken, dünyada artan kovid vakaları, sonbahar için yeni bir dalganın başlangıcı olacağı konusunda tüm dünyayı endişelendiriyor.

Bir yandan, aşılamanın istenildiği hızda gitmemesi diğer yandan da dünyada gittikçe artan yeni varyantların bunların başında da Delta varyantının daha hızlı bulaşması tüm dünyada dördüncü koronavirüs dalgasının öncü göstergesi olarak görülüyor.

Hem sağlık açısından başlayan endişeleri hem de olası kısıtlamaların ekonomiler üzerinde yapacağı olumsuz etkileri göz önünde bulundurduğumuzda devam eden normalleşmenin sekteye uğrayacağı endişesi artmaktadır.

OLASI RİSKLER NELERDİR?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
AB ülkelerinde artan doğal gaz fiyatları ve etkileri 20 Eylül 2021 | 67 Okunma Fiyat artışlarının nedenleri 16 Eylül 2021 | 304 Okunma Küresel ekonomide toparlanma ve ticaret 13 Eylül 2021 | 63 Okunma Ortalama Vadeli Program (OVP) ve yeşil dönüşüm 09 Eylül 2021 | 76 Okunma Dünyada altın rezervleri 06 Eylül 2021 | 362 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar