Güneş doğudan battı!

Kusura bakma Şenol Hoca'm. Turnuvadaki 24 takımın içinde oyun planı, taktik kurgusu olmayan tek takım maalesef bizdik.İtalya'ya evinde, üstelik açılış maçında yenilmek normaldi. Ama Galler'e kendi evinde kaybetmek...

Kusura bakma Şenol Hoca'm. Turnuvadaki 24 takımın içinde oyun planı, taktik kurgusu olmayan tek takım maalesef bizdik.

İtalya'ya evinde, üstelik açılış maçında yenilmek normaldi. Ama Galler'e kendi evinde kaybetmek anormal.
Kimse "FIFA sıralamasında Galler bizim üzerimizde" diyerek hiçbir anlam taşımayan istatistik verilerine sığınmasın. Lafı da eğip bükmeye gerek yok, bu erken veda Şenol Hoca'ya yazar.
İtalya maçında tel tel dökülen Zeki, Hakan, Kenan, Umut ve Okay, Galler maçında yine sahada olacak. Makası Merih ve Yusuf yiyecek öyle mi?
Eh öyle olursa, sonucu da böyle olur.

***

Galler'in iki planı vardı. İlki, sol açıktaki 20 numaralı Daniel James ile topu buluşturup, arka direğe kesilen ortalarla gol bulmak. İkincisi ise savunma arkasına uzun top atmak. Zaten ilk planda iki defa golle burun buruna gelen Galler, ikinci planıyla golü buldu.
Peki "Bizim Çocuklar"ın planı. Ben tribünde göremedim ama ekranda gören varsa haber etsin lütfen.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
F1 ülkesi olmuşuz 11 Ekim 2021 | 98 Okunma Şans kapıyı kırınca… 27 Eylül 2021 | 38 Okunma Terim’in kafası karışık 30 Ağustos 2021 | 83 Okunma Futbol aklı olmayınca… 23 Ağustos 2021 | 77 Okunma Ne de olsa Şampiyon 14 Ağustos 2021 | 30 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar