Kamala Hanım’ın eteği

Washington'daki devir-teslim töreni, Türk basınında çok çeşitli açılardan irdelendi... İç politika, dış politika, uluslararası ilişkiler... "Gizli kodları" bile araştırıldı ("açık kod" nasıl oluyor, şunu da bir anlatsalar...)

Washington'daki devir-teslim töreni, Türk basınında çok çeşitli açılardan irdelendi...

İç politika, dış politika, uluslararası ilişkiler... "Gizli kodları" bile araştırıldı ("açık kod" nasıl oluyor, şunu da bir anlatsalar...)

Bunların içinde en çarpıcı olanı, bayanların kılık kıyafetleri.

Oscar töreni gibi maşallah...

Bayanlar dediğim, Jill Biden, Kamala Harris, Melania Trump, hatta Nancy Pelosi ve hatta programa katılan "misafir sanatçılar" Michelle Obama ve Hillary Clinton.

Bu konu elbette "bayan okuyucu" için önem taşıyor ama biz "erkek fetişistlere" yönelik bir boyutunu da belirtelim: Jill Biden'ın ayakları düzgün, buna karşılık Melania Trump'ın ayakları, kocasının ırkçı politikaları gibi çok çirkin. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Atatürk’ün sevdiği anlaşmalar 15 Şubat 2021 | 747 Okunma Sevgililer Günü yazısı olmayan yazı 14 Şubat 2021 | 579 Okunma Zevzekliğin dibi 13 Şubat 2021 | 1.131 Okunma Bu da ibretlik 12 Şubat 2021 | 1.098 Okunma İbretlik 11 Şubat 2021 | 1.877 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar