Beyhude

Kemalistler pıstılar. Kendi gazetelerinde çok yüksek perdeden atıp tutuyorlar, hatta zaman zaman işi hakarete vardırıyorlar ama bunun toplumda dişe dokunur bir karşılığı yok. (Sanki eskiden çok mu vardı?) Kendi...

Kemalistler pıstılar.
Kendi gazetelerinde çok yüksek perdeden atıp tutuyorlar, hatta zaman zaman işi hakarete vardırıyorlar ama bunun toplumda dişe dokunur bir karşılığı yok. (Sanki eskiden çok mu vardı?) Kendi partilerinde hiç yok... Ağzını açmaya kalkan kendini kapının önünde buluveriyor. Emine Ülker Tarhan, Süheyl Batum, Yılmaz Ateş derken Mehmet Sevigen... Kılıçdaroğlu kelle alıyor.
Hınçla kurdukları particiklerden de hayır gelmiyor. Biri parasızlıktan battı. Muharrem İnce ciddiye alınmıyor (Mustafa Sarıgül'ün esamisi hiç mi hiç okunmuyor, kaldı ki onun da ne olduğu belli değil.)
Peki Altan Öymen, Hikmet Çetin, Murat Karayalçın falan Kemalist değiller mi? Öyleler ama korkudan onlar da seslerini belli bir düzeyin üstüne yükseltemiyorlar. Homurdanmakla yetiniyorlar.
CHP artık Kemalist bir parti olmaktan...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
‘’Temukraasi’’ 17 Ocak 2022 | 1.174 Okunma Sabah Gazetesi Yazarı Engin Ardıç: ‘’Yüzde 1 ile iktidar!’’ 16 Ocak 2022 | 1.605 Okunma Sabah Gazetesi Yazarı Engin Ardıç : ‘’Temiz aile çocukları’’ 15 Ocak 2022 | 2.625 Okunma İstim yok arkadan gelmeye 14 Ocak 2022 | 1.482 Okunma Eşek tuzağı 13 Ocak 2022 | 2.780 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar