Evlatlarımıza tecavüzler nasıl ve ne zaman önlenir?

Dindarlık kisvesi altında dincilik ve ahlaksızlık yapan, çocuklarımıza tecavüz eden sapık alçaklar nasıl durdurulabilir? Sayıları gittikçe artan bu tecavüz olayları nasıl önlenebilir? Bu soruların...

Dindarlık kisvesi altında dincilik ve ahlaksızlık yapan, çocuklarımıza tecavüz eden sapık alçaklar nasıl durdurulabilir?
Sayıları gittikçe artan bu tecavüz olayları nasıl önlenebilir?
Bu soruların yanıtlarını lafı hiç dolandırmadan hemen vermek, bir vicdan ve ahlak borcudur!

***

I

En önce siyasal tavır konmalıdır:
Ne yazık ki, gerek siyasal ortamda, gerekse sosyal medyada, iktidar mensuplarının bu konuda hassasiyet gösterdiklerine, çocuklara tecavüz edenleri şiddetle ve nefretle kınadıklarına pek tanık olamıyoruz.
Tam tersine, bu olayları münferitleştirme, üstlerini örtme, yaşandıkları ortamları aklama, hatta tecavüz olaylarının yaşandığı bazı vakıflara maddi manevi destek verme eğilimleri dikkatleri çekiyor ve eleştiri konusu oluyor.
AKP’ye oy veren seçmen kitlesinin bu alçak, ahlaksız tecavüzcüleri hoş gördüğünü hiç sanmıyorum...
Ama ne yazık ki, onların da sesleri, kamuoyunda pek duyulmuyor!

***

II

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Medyanın ve siyasetin yeni dili 20 Eylül 2019 | 2.314 Okunma Sadece ABD değil, Türkiye de yeni bir stratejiye muhtaç! 19 Eylül 2019 | 2.234 Okunma Panik atak sandalyesi 17 Eylül 2019 | 200 Okunma Cumhuriyet davası ve Emre İper 15 Eylül 2019 | 38 Okunma Sosyal medyada hangi konular konuşuluyor? 13 Eylül 2019 | 90 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar