Evlatlarımıza tecavüzler nasıl ve ne zaman önlenir?

Dindarlık kisvesi altında dincilik ve ahlaksızlık yapan, çocuklarımıza tecavüz eden sapık alçaklar nasıl durdurulabilir? Sayıları gittikçe artan bu tecavüz olayları nasıl önlenebilir? Bu soruların...

Dindarlık kisvesi altında dincilik ve ahlaksızlık yapan, çocuklarımıza tecavüz eden sapık alçaklar nasıl durdurulabilir?
Sayıları gittikçe artan bu tecavüz olayları nasıl önlenebilir?
Bu soruların yanıtlarını lafı hiç dolandırmadan hemen vermek, bir vicdan ve ahlak borcudur!

***

I

En önce siyasal tavır konmalıdır:
Ne yazık ki, gerek siyasal ortamda, gerekse sosyal medyada, iktidar mensuplarının bu konuda hassasiyet gösterdiklerine, çocuklara tecavüz edenleri şiddetle ve nefretle kınadıklarına pek tanık olamıyoruz.
Tam tersine, bu olayları münferitleştirme, üstlerini örtme, yaşandıkları ortamları aklama, hatta tecavüz olaylarının yaşandığı bazı vakıflara maddi manevi destek verme eğilimleri dikkatleri çekiyor ve eleştiri konusu oluyor.
AKP’ye oy veren seçmen kitlesinin bu alçak, ahlaksız tecavüzcüleri hoş gördüğünü hiç sanmıyorum...
Ama ne yazık ki, onların da sesleri, kamuoyunda pek duyulmuyor!

***

II

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Abdülhamit: Obskürantist bir despot 05 Temmuz 2020 | 837 Okunma Abdülhamit döneminde yakılan kitaplar 3: Maarif Nazırı’nın listesi 03 Temmuz 2020 | 2.086 Okunma Abdülhamit döneminde yakılan kitaplar - 2 02 Temmuz 2020 | 224 Okunma Abdülhamit döneminde yakılan kitaplar 30 Haziran 2020 | 1.894 Okunma İkinci Abdülhamit 28 Haziran 2020 | 1.352 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar