Herkes konuştuysa şimdi sıra bende

Günlerdir tüm köşe yazarlarının bahsettiği yeni Hande Yener albümüne dair söz hakkımı en son kullanmak istedim. Hatırlarsınız; bu albümde 20 şarkı olacağını ilk kez ben yazmıştım. Haftalar içinde gündemin gidişatıyla strateji değişti.

Günlerdir tüm köşe yazarlarının bahsettiği yeni Hande Yener albümüne dair söz hakkımı en son kullanmak istedim. Hatırlarsınız; bu albümde 20 şarkı olacağını ilk kez ben yazmıştım. Haftalar içinde gündemin gidişatıyla strateji değişti. Şarkı sayısı 20 olarak korunurken, lansmanı 2 parçaya bölündü. İlk 10 şarkı 'Carpe Diem - Part 1' olarak mecralarda yerini aldı.

-'Carpe Diem' albüm ismi ve çıkış için en doğru şarkı. Kışın sunulan 'Pencere' global düzeyde yaşama dair olan bitene işaret etmişti. Şimdi de kişinin kendine yönelmesi ve yaşadığı her anın değerini bilmesi gerektiği vurgulanıyor. 20. yıl albümünün felsefe barındırması Hande için kaçınılmaz olurdu.

-Albümde yer alan 10 şarkının hiçbiri birbirine benzemiyor. 2000'den bugüne farklı zevklerdeki Hande Yener dinleyicilerinin her birini yakalayacak en az 2 şarkı var.

-İlk bölümde slow şarkı yetersizliği var. İkinci bölümün bu beklentiyi tamamlanması adına misyonu daha büyük olacak.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FENOMENLER KAYDIRMALI LİNK VERİP KAÇ PARA KAZANIYOR? 21 Ekim 2020 | 8 Okunma Herkes konuştuysa şimdi sıra bende 13 Ekim 2020 | 42 Okunma KAVGA ETMEDEN SAKIN EVLENMEYİN 28 Ağustos 2020 | 180 Okunma ÇEŞME'DE NEFES ALMAK GÜNDE BİN LİRADAN BAŞLIYOR 04 Ağustos 2020 | 29 Okunma Demet Akalın'a Türkçe testleri çözmesini öneriyorum 22 Temmuz 2020 | 70 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar