Tencere-kapak

Hangisi tencere, hangisi kapak, üzerinde fazlaca düşünüp kafa yormaya gerek yok. İkisini de birbirinin yerine koyabilirsiniz. Önemli olan yuvarlanıp birbirlerini bulmaları. Selahattin Demirtaş ile Ekrem İmamoğlu'ndan bahsediyorum....

Hangisi tencere, hangisi kapak, üzerinde fazlaca düşünüp kafa yormaya gerek yok. İkisini de birbirinin yerine koyabilirsiniz. Önemli olan yuvarlanıp birbirlerini bulmaları.

Selahattin Demirtaş ile Ekrem İmamoğlu'ndan bahsediyorum. Birbirlerini çok güzel tamamlıyorlar. İmamoğlu, Demirtaş'a övgüler düzüyor, Demirtaş da terör hükümlüsü olarak bulunduğu cezaevinden İmamoğlu'na destek twitleri gönderiyor.

Şimdi 'Bir terör hükümlüsü nasıl böyle rahat hareket eder? Sosyal medyayı kullanarak cezaevinden nasıl Türk siyasetini yönlendirmeye çalışır?' diye sormayın. O, ayrı ve üzerinde ciddi düşünülmesi gereken bir konu. Ben sadece bir durum tespiti yapmaya çalışıyorum.

Selahattin Demirtaş, Devlet Bahçeli'nin partisinin TBMM Grubu'nda yaptığı konuşmaya çok kızmış. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde olan bitenlerle ilgili olarak yaptığı değerlendirmeye bayağı içerlemiş. Hemen sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapmış.

Diyor ki:

'Sanırım MHP, s

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yalan dolan, salla gitsin… 27 Ocak 2022 | 524 Okunma İtirazım var 26 Ocak 2022 | 409 Okunma 1993 25 Ocak 2022 | 250 Okunma Teröriste madalya 20 Ocak 2022 | 293 Okunma CHP'de meydan savaşı 19 Ocak 2022 | 856 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar