Tabi, öyle yapacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM Kürsüsünden yaptığı 'Edepsiz el-kol hareketlerine' tepki gösterdi. Kemal Bey'e, 'Yerini böyle mi koruyacaksın?' diye sordu. Aynen bu...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM Kürsüsünden yaptığı 'Edepsiz el-kol hareketlerine' tepki gösterdi. Kemal Bey'e, 'Yerini böyle mi koruyacaksın?' diye sordu.

Aynen bu işte...

Tabi ki öyle yapacak. Yapıyor da zaten. Bu güne kadar çeşitli örneklerini sergiledi. Mesela bir meydan mitinginde 'Ananı, ananı...' diye söze başlayıp, 'Gerisini söylemeyeyim' diyerek alanda toplananlara bıraktı. Onlar da elleri patlayıncaya kadar alkışladı.

TBMM'de o çirkin hareketi çektikten sonra da sosyal medyadaki trolleri harekete geçti. Zafer kazanmış bir ordu mensupları edası ile 'alışacaksınız, alışlacak' diye naralar attılar. Bazıları hızını alamayıp, daha da ileri gitti. Kılıçdaroğlu'nun o el hareketi ile CHP'ye asgariden yüzde 5 oy kazandırdığını iddia edenler bile oldu.

Çıktı mı bir tane 'Ayıptır, utanmıyor musun?' diyen CHP yöneticisi? Çıkmadı, çıktıysa da ben görmedim.

Kitlesi müsait. O da kilitliyor, kilitleyebil

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Daha ne desin? 18 Ocak 2022 | 407 Okunma İyiyiz biz, iyi 13 Ocak 2022 | 334 Okunma Aptal sanıyorlar milleti 12 Ocak 2022 | 599 Okunma Destek mi işgal mi? 11 Ocak 2022 | 170 Okunma Tencere-kapak 06 Ocak 2022 | 414 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar