Şeytana 'şeytan' deriz biz… 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gerçekten bir hoş! Duruyor, duruyor, ortaya garip laflar atıyor. Sonra da o söylediklerinin ciddiye alınmasını istiyor Son olarak “HDP’yi...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gerçekten bir hoş! Duruyor, duruyor, ortaya garip laflar atıyor. Sonra da o söylediklerinin ciddiye alınmasını istiyor Son olarak “HDP’yi şeytanlaştırmayalım” dedi. 

Ya ne yapalım?.. 

Yıllardır yaşadığımız bütün gerçeklere gözlerimizi kapatıp melekleştirelim mi? Allayıp, pullayıp, sonra da aklayalım mı? Sahi ne yapalım, nasıl davranalım? Bu ülkede yaşananların tamamını yok mu sayalım? 

Kemal Bey ya çok iyi, ya da son derece kötü niyetli! Bir ihtimal daha var, o da hayal dünyasında gezdiği! 

Bu ülkeye yıllarca kan kusturan PKK adında bir terör örgütü duruyor karşımızda. Binlerce masum insanı katletti. Ülkenin milyarlarca dolar kaybetmesine yol açtı. Üstelik bir proje örgüt bu! Türkiye düşmanlarının kucaklarında gezip duruyor. Bir gün ABD’nin, bir gün batıdaki herhangi bir devletin kucağına oturuyor. Zaman zaman da Rusya’ya göz kırpıyor. 

Herkesle dost, tek düşmanı Türkiye Cumhuriyeti Devleti. Ülke

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İtirazım var 26 Ocak 2022 | 22 Okunma 1993 25 Ocak 2022 | 250 Okunma Teröriste madalya 20 Ocak 2022 | 289 Okunma CHP'de meydan savaşı 19 Ocak 2022 | 854 Okunma Daha ne desin? 18 Ocak 2022 | 457 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar