Operasyona operasyon

Neden her zaman yaptıkları gibi İstiklal Caddesi'ne canlı bomba göndermediler? Niçin bombacının kameralar tarafından görüntülerinin kaydedileceğini bilerek dakikalarca bir bankta oturttular? Niye yabancı olduğu net...

Neden her zaman yaptıkları gibi İstiklal Caddesi'ne canlı bomba göndermediler? Niçin bombacının kameralar tarafından görüntülerinin kaydedileceğini bilerek dakikalarca bir bankta oturttular? Niye yabancı olduğu net olarak belli olan bir teröriste başörtüsü taktırıp bu eylemi gerçekleştirdiler?

Muhtemelen bu operasyonun ilk ayağıydı!..

Sonrası da gelecekti. Olayın hemen ardından bu teröristi Yunanistan'a kaçıracaklardı. Beceremezlerse, İçişleri Bakanı'nın telefon dinlemelerine dayanarak belirttiği gibi öldüreceklerdi.

Ardından hemen operasyonun ikinci ayağı devreye sokulacaktı. 'AK Parti İktidarı, ülkeyi mültecilerle oldurdu, işte sonucu' türünden kirli bir kampanya başlatılacaktı. Zaten var olan yaraları kaşıyacaklardı. Halkı tahrik edeceklerdi. Seçim öncesi olumsuz bir hava doğuracaklar, ayrıca bir taşla birkaç kuş birden vuracaklardı. Türkiye'yi itibarsızlaştırmaya çalışacaklar, turizmi baltalayacaklardı.

Ama olmadı, beceremediler...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hayaller dünyası 30 Kasım 2022 | 205 Okunma Yalan mı? 29 Kasım 2022 | 555 Okunma Safın ne Bay Kemal 24 Kasım 2022 | 551 Okunma Mango suyu 23 Kasım 2022 | 310 Okunma Evcilik oynuyorlar 22 Kasım 2022 | 661 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar