Mağduriyet arayan adam

Yine Ekrem İmamoğlu, yine bir 'mağduriyet' hikâyesi... Adeta özellikle arıyor. Bulduğu her mağduriyette daha çok mutlu oluyor.Dikkat edin... 'İmamoğlu' denince, icraattı, misyondu, vizyondu akla gelmiyor. Ekrem Bey için...

Yine Ekrem İmamoğlu, yine bir 'mağduriyet' hikâyesi... Adeta özellikle arıyor. Bulduğu her mağduriyette daha çok mutlu oluyor.

Dikkat edin...

'İmamoğlu' denince, icraattı, misyondu, vizyondu akla gelmiyor. Ekrem Bey için mağduriyet yeterli.

Hadi hep beraber bir bakalım: Geriye doğru dönüp düşündüğünüzde, Ekrem İmamoğlu ile ilgili olarak hafızalarda canlanan ne var? Mağduriyet, mağduriyet, mağduriyet... Böyle giderse, mağduriyetle bitirecek bir seçim dönemini.

Son mağduriyet de Fatih Türbesi çevresinde ellerini arkasına bağlayarak gezdiği için hakkında yapılan inceleme. HDP'lileri ziyareti ile ilgili bir tane daha var, ama o pek fazla prim yapıp, taraftar çekmediği için gündeme getirilmiyor. Türbe ziyareti çok daha heyecan verici!

Belki ortada bir saygısızlık var, ama suç yok.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şimdi anlaşılmıştır sanırım 27 Mayıs 2021 | 574 Okunma Beraber olamayız biz 26 Mayıs 2021 | 290 Okunma Türkiye'ye operasyon 25 Mayıs 2021 | 652 Okunma 74 yılda 34 karar 20 Mayıs 2021 | 143 Okunma Vicdanın da yok mu? 19 Mayıs 2021 | 437 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar