Kınamak yetmez, çözüm gerek

Alabildiğine kirlenmişti sosyal medya. İğrençlik kol geziyordu. Nihayet, Albayrak Ailesi üzerinden zirve yaptı. Adiliğin de bayağısı tavırlar sergilendi. İnsanlıktan çıkmış mahlûklar...

Alabildiğine kirlenmişti sosyal medya. İğrençlik kol geziyordu. Nihayet, Albayrak Ailesi üzerinden zirve yaptı. Adiliğin de bayağısı tavırlar sergilendi. İnsanlıktan çıkmış mahlûklar, iğrenç paylaşımların altına imza attı.

Ve siyasiler kınamak için sıraya girdi…

Timsahın gözyaşları bunlar. Çünkü çirkinliğin zirve yapmasının sorumluları onlar. Toplumu tahrik ettiler. Kin ve düşmanlık tohumları ektiler. Düzenledikleri algı operasyonları ile siyaseti alabildiğine kirlettiler. Yol gösterdiler, örnek oldular ahlak yoksunlarına.

İşte sonuç bu!

Tam bir imam ve cemaat örneği ile karşı karşıyayız: Günlerdir “Sosyete Damat” söylemleri ile algı oluşturmaya çalışan ve gerçekleri ters yüz edip toplumun önüne koyanlardır bu yaşananların sorumluları. Düzenledikleri yıpratma kampanyasının meyvesidir yaşanan bu kepazelik.

Hedefi onlar gösterdiler…

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Anadolu'nun canlanışı 30 Eylül 2021 | 284 Okunma İllüzyonlar, illüzyonlar… 29 Eylül 2021 | 243 Okunma İlhan abi formülü 28 Eylül 2021 | 366 Okunma Sorun ne? 23 Eylül 2021 | 469 Okunma Baykal'ın isyanı 22 Eylül 2021 | 413 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar