İzliyorum seni kaset kuryesi 

Öncesi de vardır elbette. Ancak, benim haberdar olduğum ilişki 8-9 yıl evveline dayanıyor. O günlerde bugün olduğu gibi “etkili eleman” değildi. Ciddi destek verdiler kendisine. Eline birtakım bilgiler...

Öncesi de vardır elbette. Ancak, benim haberdar olduğum ilişki 8-9 yıl evveline dayanıyor. O günlerde bugün olduğu gibi “etkili eleman” değildi. Ciddi destek verdiler kendisine. Eline birtakım bilgiler sıkıştırdılar, arkasından güçlü rüzgârlar estirdiler, televizyonlara çıkarıp, parlatma operasyonuna giriştiler. 

Sonra birtakım kumpaslar kuruldu O’nun önünü açmak için. Çirkin oyunlar oynandı. Karşılıklı bir “al-ver” ilişkisi ortaya çıktı. Sürekli olarak birbirlerini beslediler. Kamuoyuna farklı mesajlar verseler de kapalı kapılar ardındaki “örtülü ilişki” bugüne kadar sürüp geldi. Bugün de devam ediyor. 

Şimdi gelelim kasetlere… 

Burhan Kuzu, Remzi Gür ve Melih Gökçek hakkında üretilen kasetlerden, ilk O’nun eline geçtiğinde haberdar oldum. O dönemde kimin verdiği pek net değildi. Ancak, daha sonra ortaya çıktı ki, işin arkasında Pensilvanya ve Fetullah Gülen vardı. 

Bizimki, kasetler eline geçtiğinde son derece mutlu oldu. “Yandaşlarını” etra

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İyiyiz biz, iyi 13 Ocak 2022 | 334 Okunma Aptal sanıyorlar milleti 12 Ocak 2022 | 599 Okunma Destek mi işgal mi? 11 Ocak 2022 | 170 Okunma Tencere-kapak 06 Ocak 2022 | 414 Okunma Suçu Türk olmaktı 05 Ocak 2022 | 521 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar