İstismarın kitabını yazdı 

Sizlere bir soru sorsam…“Yıllarca bu ülkede Atatürk’ten en çok nemalanan isim kimdir?” desem… Çoğunuz “Sarı Zeybek”, “Yükselen Bir Deniz” ve “Mustafa” belgesellerini...

Sizlere bir soru sorsam…“Yıllarca bu ülkede Atatürk’ten en çok nemalanan isim kimdir?” desem… 

Çoğunuz “Sarı Zeybek”, “Yükselen Bir Deniz” ve “Mustafa” belgesellerini hatırlayacaksınız. Hiç düşünmeden Can Dündar adını vereceksiniz. 

Can Dündar, yıllarca Mustafa Kemal’i istismar etti. İyi kazandı, cebini doldurdu. Belli çevrelerde itibar sahibi oldu. Nihayet, devletin gizli kalması gereken belgelerini açıkladı. FETÖ’ye hizmet, ülkesine ihanet etti. Cezalandırılacağını, yolun bittiğini anlayınca da ülkeden kaçtı. 

Şimdi yabancı kucaklarda geziyor. Mustafa Kemal Atatürk’ün mücadele ettiği emperyalistlere hizmet ediyor. Yabancı topraklardan Türkiye’ye atışlar yapıyor. 

İşte Atatürk istismarcılığının Can Dündar’ı getirdiği nokta bu! 

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ankara’da ince hesap 22 Şubat 2019 | 5.202 Okunma İyi Parti’den saldırı 21 Şubat 2019 | 5.083 Okunma CHP-DSP kavgasının perde arkası 20 Şubat 2019 | 4.561 Okunma İttifakta mıntıka temizliği 15 Şubat 2019 | 4.810 Okunma  Beka mı değil mi, siz karar verin 14 Şubat 2019 | 6.934 Okunma
TÜM YAZILARI