İşte Kılıçdaroğlu’nu tasfiye planı 

Doğru söylüyor, kendisine hak veriyor ve destekliyorum. Kemal Kılıçdaroğlu tasfiye edilmek isteniyor. Hem de oldukça uzun süreden beri. Üstelik bu planın faillerini tanıyorum. Gerekçelerini de biliyorum. Kemal...

Doğru söylüyor, kendisine hak veriyor ve destekliyorum. Kemal Kılıçdaroğlu tasfiye edilmek isteniyor. Hem de oldukça uzun süreden beri. Üstelik bu planın faillerini tanıyorum. Gerekçelerini de biliyorum. 

Kemal Bey’den çok, ama çok rahatsızlar. Göndermek ve kendisinden kurtulmak istiyorlar. Uğraşıyor, çabalıyorlar; ancak bir türlü beceremiyorlar. 

Kimler mi bunlar? 

Bana sakın “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan” ya da “AK Parti ve İktidar sahipleri” cevaplarını vermeyin. Onlar Kemal Bey’den daha iyisini bulamazlar. Kılıçdaroğlu’nu gönderip CHP’yi büyütmek istemezler. 

Kemal Bey’i tasfiye planları yapanlar, çevresindeler, CHP’nin içindeler. “Kim onlar?” diye sorarsanız, belli: Kemal Kılıçdaroğlu’nun daha önce tasfiye ettiği isimler. Kılıçdaroğlu da bunu biliyor. “Beni tasfiye etmek istiyorlar” derken, aslında hedef şaşırtıyor. Farklı yerlere dikkat çekerek, asıl tehlikeye karşı güç kazanmak istiyor. 

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP'de meydan savaşı 19 Ocak 2022 | 838 Okunma Daha ne desin? 18 Ocak 2022 | 456 Okunma İyiyiz biz, iyi 13 Ocak 2022 | 339 Okunma Aptal sanıyorlar milleti 12 Ocak 2022 | 599 Okunma Destek mi işgal mi? 11 Ocak 2022 | 171 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar