İğrenç istismar

Yok artık, siyaset filan değil bu. Son derece iğrenç bir istismar. Üstelik bütün gerçekleri ve değerleri ayaklar altına alarak yapılan bir istismar.Çirkin bir saldırı da diyebiliriz... CHP'nin İstanbul İl...

Yok artık, siyaset filan değil bu. Son derece iğrenç bir istismar. Üstelik bütün gerçekleri ve değerleri ayaklar altına alarak yapılan bir istismar.

Çirkin bir saldırı da diyebiliriz...

CHP'nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu sosyal medyada dört fotoğraf paylaşmış, üzerine de 'Sorumlu Erdoğan' heştekini eklemiş. O fotoğraflardan birinde de Aylan Bebek'in cesedi var.

Kirli siyasetin ve çirkinliğin tavan yapmasıdır bu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eseridir. Tam da kendine uygun bir il başkanı bulduğu kesin. Çünkü, Aylan Bebek'in katili olan batı zihniyetinden Erdoğan'a suç çıkarmak, ancak Kılıçdaroğlu'nun uyguladığı siyaset anlayışı ile mümkün! Çevresini de ona göre tahkim etmiş belli. İşte en büyük ilimiz olan İstanbul için seçtiği il başkanı Canan Kaftancıoğlu portresi ortada.

Kaftancıoğlu, Aylan Bebek'in cansız bedeninin üzerine yazmış:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Milletlerarası soytarılar 12 Mayıs 2021 | 66 Okunma 1968 model Kılıçdaroğlu 11 Mayıs 2021 | 419 Okunma Mağduriyet arayan adam 06 Mayıs 2021 | 430 Okunma İç, bana ne, ama… 05 Mayıs 2021 | 238 Okunma Ne yapacağız bu rakamları 04 Mayıs 2021 | 461 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar