Dayanamadım, yazıyorum...

Aradan neredeyse 20 yıl geçti. Ama dün gibi hatırlıyorum o günü. Akşam Gazetesi, Mehmet Emin Karamehmet’teydi o zaman. Ayrıca Turkcell’in de sahibiydi. Biz de gazete olarak Turkcell’in Cinnah Caddesi’ndeki binasına...

Aradan neredeyse 20 yıl geçti. Ama dün gibi hatırlıyorum o günü. Akşam Gazetesi, Mehmet Emin Karamehmet’teydi o zaman. Ayrıca Turkcell’in de sahibiydi. Biz de gazete olarak Turkcell’in Cinnah Caddesi’ndeki binasına geçecektik. 

Binayı gezmeye gittiğimde Turkcell’in en üst yöneticisi, iki kişiyle birlikte yanıma geldi. Birini tanımıyordum, diğeri ise iyi tanıdığım ve o dönemde Ankara’da muhabirlik yapan İsmail Küçükkaya idi. 

“Sana emanet ediyorum. Bu arkadaşlar gazetede yazarlık yapacaklar” dedi. 

Çok şaşırmıştım! Çünkü gazete yönetiminden böyle bir bildirim gelmemişti. Gazetenin idaresiyle hiç ilgisi olmayan bir kişi devreye giriyor, bana karar tebliğ ediyordu! Oysa, o dönemde Genel Yayın Müdürü olan Deniz Arman’ın bu bildirimi yapması gerekiyordu. 

Etik deği

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Gezi, demokrasi ayıbıdır 21 Şubat 2020 | 302 Okunma Şiştiler ve patladılar 19 Şubat 2020 | 752 Okunma Bunlar niye saldırıyor? 18 Şubat 2020 | 513 Okunma  Medyaya çeki düzen 14 Şubat 2020 | 2.316 Okunma Yalan, yalan, yalan... 12 Şubat 2020 | 2.893 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar