Dayanamadım, yazıyorum...

Aradan neredeyse 20 yıl geçti. Ama dün gibi hatırlıyorum o günü. Akşam Gazetesi, Mehmet Emin Karamehmet’teydi o zaman. Ayrıca Turkcell’in de sahibiydi. Biz de gazete olarak Turkcell’in Cinnah Caddesi’ndeki binasına...

Aradan neredeyse 20 yıl geçti. Ama dün gibi hatırlıyorum o günü. Akşam Gazetesi, Mehmet Emin Karamehmet’teydi o zaman. Ayrıca Turkcell’in de sahibiydi. Biz de gazete olarak Turkcell’in Cinnah Caddesi’ndeki binasına geçecektik. 

Binayı gezmeye gittiğimde Turkcell’in en üst yöneticisi, iki kişiyle birlikte yanıma geldi. Birini tanımıyordum, diğeri ise iyi tanıdığım ve o dönemde Ankara’da muhabirlik yapan İsmail Küçükkaya idi. 

“Sana emanet ediyorum. Bu arkadaşlar gazetede yazarlık yapacaklar” dedi. 

Çok şaşırmıştım! Çünkü gazete yönetiminden böyle bir bildirim gelmemişti. Gazetenin idaresiyle hiç ilgisi olmayan bir kişi devreye giriyor, bana karar tebliğ ediyordu! Oysa, o dönemde Genel Yayın Müdürü olan Deniz Arman’ın bu bildirimi yapması gerekiyordu. 

Etik deği

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dışta felaket senaryoları 18 Temmuz 2019 | 2.699 Okunma Geçmedi tehlike, bitmedi 17 Temmuz 2019 | 2.564 Okunma Katilleri kurtardı Batı 12 Temmuz 2019 | 2.042 Okunma Erdoğan'ın Brütüsleri... 11 Temmuz 2019 | 4.274 Okunma Mesele ağaç değil, ODTÜ! 10 Temmuz 2019 | 3.183 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar