Cinayet işliyor, öldürüyorsunuz

Lafı hiç evirip çevirmeye gerek yok. Göz göre göre, göstere göstere cinayet işliyorsunuz. İnsan hayatı üzerinden siyaset yapıyor, prim toplamaya çalışıyor ve “ölüm oyunları”...

Lafı hiç evirip çevirmeye gerek yok. Göz göre göre, göstere göstere cinayet işliyorsunuz. İnsan hayatı üzerinden siyaset yapıyor, prim toplamaya çalışıyor ve “ölüm oyunları” oynuyorsunuz. 

Daha önce de yaptınız bunu. “Kırmızı Fularlı Kız” olarak adlandırdığınız Ayşe Deniz Karacagil’in eylemlerini kutsadınız. Adeta bir kahraman ilan ettiniz. Televizyonlara çıkarıp desteklediniz. Amiyane tabiriyle alabildiğine gaz verdiniz. Sonuç ortada: Rakka’dan cesedi geldi. 

Şimdi de Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’ya aynı muameleyi yapıyorsunuz. Onlar 120 gündür “açlık grevini” sürdürüyorlar. Siz de sürekli olarak “durumları kötüye gidiyor” yaygarasını basıyorsunuz. Devleti baskı altına almaya çalışıyorsunuz. Adeta “ölseler de istismar çıtasını biraz daha yükseltsek” der gibisiniz. 

Farkında mısınız?.. 

El ele verip, planlı ve sistemli bir cinayet işliyorsunuz! 

***

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
CHP'de meydan savaşı 19 Ocak 2022 | 840 Okunma Daha ne desin? 18 Ocak 2022 | 456 Okunma İyiyiz biz, iyi 13 Ocak 2022 | 339 Okunma Aptal sanıyorlar milleti 12 Ocak 2022 | 599 Okunma Destek mi işgal mi? 11 Ocak 2022 | 171 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar