Çevir kazı yanmasın

Yanlış anlaşılmış! Ya da biz anlayamamışız. Öyle diyorlar. Aklımızla, algılarımızla, ferasetimizle alay ediyorlar. Bir değil, iki değil, üç değil… Sahi, hep mi siz yanlış...

Yanlış anlaşılmış! Ya da biz anlayamamışız. Öyle diyorlar. Aklımızla, algılarımızla, ferasetimizle alay ediyorlar.

Bir değil, iki değil, üç değil… Sahi, hep mi siz yanlış anlaşılırsınız? Hep mi sizden çıkar bu tür garip ifadeler? Neden her seferinde aynı açıklamayı yapmak zorunda kalırsınız:

-Yanlış anlaşıldı!

Ne yanlış anlaması! İfadeler açık ve net: İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, İzmir için ayrı bir para basmayı ve adını da “İz Coin” koymayı düşündüğünü söylemedi mi? Ayrı bir bayrak projesini duyduğu zaman heyecanlandığından bahsetmedi mi? Bu konuda yazılan bir makale için “Henüz basmadık, yakında basacağız” demedi mi?

Bitti!..

Ayrıca, bayrak projesi için “Senin bir eyalet kurma çabası içinde olduğun anlaşılır” sözcükleri ile uyarıldığını kendi açıklamadı mı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şaka gibi 13 Ağustos 2020 | 2.456 Okunma Siyasette illüzyonlar 12 Ağustos 2020 | 1.834 Okunma Rüzgar gibi geçti... 11 Ağustos 2020 | 2.127 Okunma Kedi-fare oyunu 06 Ağustos 2020 | 763 Okunma Önce devletten başlasak... 05 Ağustos 2020 | 260 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar