Çatı değil Kemal Bey çöktü

Sandıkta hiçbir şansı yok. “Çatı adayı” projesi çöktükten sonra gerçek konumuna oturdu ve etkisiz bir figür haline geldi. SP, buna rağmen Cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Genel...

Sandıkta hiçbir şansı yok. “Çatı adayı” projesi çöktükten sonra gerçek konumuna oturdu ve etkisiz bir figür haline geldi. SP, buna rağmen Cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Genel Başkan Temel Karamollaoğlu mücadeleye soyundu. 

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek bile “Biz de varız” dedi. Hatta iddialı bir şekilde Beştepe’ye talip oldu. Böylece Kemal Kılıçdaroğlu hariç bütün siyasi partilerin genel başkanları yarışa girdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi saymıyorum. Çünkü MHP gerekçelerini çok önceden ortaya koyup, “Bizim adayımız Erdoğan’dır” açıklamasını yaptı. 

Kemal Kılıçdaroğlu ise, “Erdoğan’ı indireceğim” diyor. Son derece iddialı sözler sarf ediyor. Ama kendisi ortada yok. Riske girip “Yarışta ben de varım” diyemiyor. Uzaktan kumandayla bu işi yapacağını iddia ediyor. Evet, uzaktan kumandayla! 

Öyle bir cumhurbaşkanı tarif ediyor ki, etliye sütlüye karışmayacak. Bir köşeye çekilip oturacak

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İyiyiz biz, iyi 13 Ocak 2022 | 334 Okunma Aptal sanıyorlar milleti 12 Ocak 2022 | 598 Okunma Destek mi işgal mi? 11 Ocak 2022 | 170 Okunma Tencere-kapak 06 Ocak 2022 | 414 Okunma Suçu Türk olmaktı 05 Ocak 2022 | 521 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar