Büyük tehlike

Gerçekten de üzerinde kafa yorulması ve çözüm bulunması gereken ciddi bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Bir “esaret” virüsü sardı dört bir yanımızı. Algıların kölesi oldu...

Gerçekten de üzerinde kafa yorulması ve çözüm bulunması gereken ciddi bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Bir “esaret” virüsü sardı dört bir yanımızı. Algıların kölesi oldu toplumun geniş kesimleri. Üstelik hastalık giderek daha da yayılıyor. 

Sormuyoruz, sorgulamıyoruz; bakmıyoruz araştırmıyoruz. Gerçek dışı bir iddia ortaya atılıyor. Geniş kitleler peşinden koşuyor. Algının esiri olup gerçeklerle savaşıyor. Hem de peşine düştüğü yanlışın doğru olduğuna inanıp, iddia ederek! 

Maalesef bu virüs genellikle de “siyasetçi” kimlikli çevreler tarafından yayılıyor… 

Gerçeğin ya da doğrunun ağırlığı alabildiğine hafifletildi artık! Zaman zaman karşısına konulan yanlışlar ve yalanlar terazinin kefesinde daha ağır basıyor. Önemli olan bir tez ortaya atmak ve insanları ona inandırmak. Ahlaki bir erozyon bu! 

HDP’li bazı belediyeler, resmi web sitelerindeki Türk Bayrakları ile Atatü

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Fakirden al, zengine ver! 09 Nisan 2020 | 3.238 Okunma Ders! 08 Nisan 2020 | 3.314 Okunma Kötülük ve kötüler 07 Nisan 2020 | 2.975 Okunma Hadi oradan… 02 Nisan 2020 | 3.674 Okunma Halk düşmanı hakçılar! 01 Nisan 2020 | 3.183 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar