Bir ahlaksızın itirafları... 

Savunmaya bakın: Hiçbir kötü amacı yokmuş. Sadece ve sadece ilgi çekici şeyler yapmak istemiş. O rezilliği de dikkat çekmek için sergilemiş. Çekti zaten o dikkati. Öylesine bir tepki oluştu ki, millet...

Savunmaya bakın: Hiçbir kötü amacı yokmuş. Sadece ve sadece ilgi çekici şeyler yapmak istemiş. O rezilliği de dikkat çekmek için sergilemiş. 

Çekti zaten o dikkati. Öylesine bir tepki oluştu ki, millet ayağa kalktı. Hakim de kendisini tutuklayıp, cezaevine gönderdi. 

Doğru bir karar verildi… 

En azından bundan sonra bu tür rezilliklerle dikkat çekmek isteyenlerin kulağına küpe olur. Artık adımlarını dikkatli atarlar. Öyle rahat ve pervasızca ortalıkta dolaşıp durmazlar. Toplumsal değerlerin dibine dinamit yerleştiremezler. 

Anlamışsınızdır, İzmir’de, para verdiği erkek çocuklarını kamera karşısında öpüştürüp, görüntülerini yayınlayan Gaga denilen şahıstan bahsediyorum. Aynen bunları söylemiş ifadesinde. 

Rezil görüntüler çekiyor. Onları internette yayınlıyor. O görüntüler üzerinden ayda 10-15 bin lira para kazanıyor. Sonra da “kötü niyetli olmadığından” bahsediyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İstanbul, Ankara, Yıldırım, Özhaseki 19 Nisan 2019 | 3.563 Okunma Seçim değil, rezalet 18 Nisan 2019 | 2.491 Okunma Geleneksel seçim oyunları 17 Nisan 2019 | 1.714 Okunma Ataları da böyleydi 12 Nisan 2019 | 24 Okunma Şişmiş karın sendromu 12 Nisan 2019 | 1.787 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar