Aptal muamelesi çekiyorlar

Bir yanda katliamcılar ve işgalciler var. Diğer tarafta toprakları gasp edilenler. Üstelik ortada tartışmalı bir durum da yok. Uluslararası bütün kararlar, Ermenilerin işgal ettikleri Azerbaycan topraklarından çekilmeleri...

Bir yanda katliamcılar ve işgalciler var. Diğer tarafta toprakları gasp edilenler. Üstelik ortada tartışmalı bir durum da yok. Uluslararası bütün kararlar, Ermenilerin işgal ettikleri Azerbaycan topraklarından çekilmeleri yönünde.

En önemlisi ise, haksızlığa ve soykırıma uğrayanlar, toprakları gasp edilenler bizim kardeşlerimiz. Aynı soydan geliyoruz, aynı Kıbleye yöneliyoruz, aynı dili konuşuyoruz. Doğal olarak onların yanındayız.

İşte bundan rahatsız olanlar var. Dışarıdakilerden değil, içimizdekilerden söz ediyorum. CHP Genel Başkan Danışmanı Ünal Çeviköz’ün sözlerini bütün Türkiye duydu. Azerbaycan’a verdiğimiz desteğe “maalesef” sözleri ile tepki gösterdi. Yetmedi, kirletmeye çalıştı. Milyonların karşısında Türkiye düşmanları ile aynı tezleri savundu.

Millet ayağa kalktı. Ama CHP’den herhangi bir tepki gelmedi. Sadece ürkek birtakım ifadelerle CHP’nin Azerbaycan’ın yanında olduğu belirtildi.

Dikkat

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Millet söndürdü ışığı 15 Ekim 2020 | 189 Okunma Ne dedi, ne dedi?.. 14 Ekim 2020 | 1.320 Okunma Cani geziyor… 13 Ekim 2020 | 675 Okunma Kemal Bey'e kısa bir ders 08 Ekim 2020 | 816 Okunma Toplama partide kavga 07 Ekim 2020 | 918 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar