Alçak bunlar

Kendisini “medeni” diye tanıtan Avrupa Birliği’ne üyeler. Ama medeniyetten nasiplerini almadıkları gibi aynı zamanda oldukça alçaklar.Savunmasız insanları kalkan gibi kullanıyor, tehdit ve eziyet ediyorlar....

Kendisini “medeni” diye tanıtan Avrupa Birliği’ne üyeler. Ama medeniyetten nasiplerini almadıkları gibi aynı zamanda oldukça alçaklar.

Savunmasız insanları kalkan gibi kullanıyor, tehdit ve eziyet ediyorlar. Geçtiğimiz hafta, akıllarınca Türkiye’ye gözdağı vermek istediler. İskeçe’nin Mustaçova Belediyesi’ne bağlı Gökçepınar Köyü içine asker soktular. Evlerin arasında sözde bir tatbikat yaptılar.

Köyün orta yerinde, evlerin bahçelerinde, çoluk çocuğun içinde askeri tatbikat olur mu? Olmaz tabi ki. Yunanlılar da bunu bilerek yaptılar. Türkiye’ye “Bakın elimizde kimler var” mesajı vermek istediler:

-Bunlar sizinkiler. Üstelik bizim elimizde. Size bir şey yapamasak da bunlara yaparız!

“Alçak” kelimesini bilerek kullandım. Bunlar gerçekten alçak. Hem de savunmasız insanları rehine olarak kullanacak kadar alçak.

Çok iyi tanırım

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Korkuyor İran 05 Ekim 2021 | 1.758 Okunma Anadolu'nun canlanışı 30 Eylül 2021 | 303 Okunma İllüzyonlar, illüzyonlar… 29 Eylül 2021 | 246 Okunma İlhan abi formülü 28 Eylül 2021 | 369 Okunma Sorun ne? 23 Eylül 2021 | 473 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar