Talimatla fiyat indirmek!

Sevgili okurlarım bizim yandaş gazeteler dün yine çok büyük ‘müjdelerle’ doluydu…Aslında bu müjdeleri büyük devlet adamı ve dünya liderimiz Recep Bey bir gün önce Saray’da yapılan...

Sevgili okurlarım bizim yandaş gazeteler dün yine çok büyük ‘müjdelerle’ doluydu…

Aslında bu müjdeleri büyük devlet adamı ve dünya liderimiz Recep Bey bir gün önce Saray’da yapılan ve televizyonlarda uzun uzun canlı yayınlanan bir toplantıda vermişti.

Yandaş medyaya dün birinci sayfayı tam kaplayan manşetlerden yansıyan kocaman haberler şöyle idi:

“Başkan Erdoğan: Talimatı verdim. Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde kırmızı ette yüzde 35 indirim başlıyor. Sadece ette değil 40 çeşit üründe aklınıza ne gelirse, özellikle şeker, un, ayçiçeği yağı gibi çeşitli ürünlerin fiyatlarında süratle indirime gidilecek.

Talimatımız şu: Sen kâr amacıyla çalışmayacaksın. Benim vatandaşımı koruyacaksın. Tarım Kredi Kooperatifleri ülkemizin her yerinde satışlara başlayacak.

Bu durum piyasaların dengesini bozanları, marketlerde benim vatandaşımı dara sokanları da hizaya getirecek.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aman Devlet Bey çıldırdınız mı siz? 24 Temmuz 2024 | 1.494 Okunma Bizdeki enflasyon Yunan’ı da vurdu 17 Temmuz 2024 | 1.529 Okunma Küçüklere büyük haksızlık 16 Temmuz 2024 | 1.402 Okunma TÜİK acaba CHP’ye mi çalışıyor? 12 Temmuz 2024 | 1.354 Okunma Kaderin cilvesi... Nereden nereye 11 Temmuz 2024 | 1.694 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar