Talimatla fiyat indirmek!

Sevgili okurlarım bizim yandaş gazeteler dün yine çok büyük ‘müjdelerle’ doluydu…Aslında bu müjdeleri büyük devlet adamı ve dünya liderimiz Recep Bey bir gün önce Saray’da yapılan...

Sevgili okurlarım bizim yandaş gazeteler dün yine çok büyük ‘müjdelerle’ doluydu…

Aslında bu müjdeleri büyük devlet adamı ve dünya liderimiz Recep Bey bir gün önce Saray’da yapılan ve televizyonlarda uzun uzun canlı yayınlanan bir toplantıda vermişti.

Yandaş medyaya dün birinci sayfayı tam kaplayan manşetlerden yansıyan kocaman haberler şöyle idi:

“Başkan Erdoğan: Talimatı verdim. Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinde kırmızı ette yüzde 35 indirim başlıyor. Sadece ette değil 40 çeşit üründe aklınıza ne gelirse, özellikle şeker, un, ayçiçeği yağı gibi çeşitli ürünlerin fiyatlarında süratle indirime gidilecek.

Talimatımız şu: Sen kâr amacıyla çalışmayacaksın. Benim vatandaşımı koruyacaksın. Tarım Kredi Kooperatifleri ülkemizin her yerinde satışlara başlayacak.

Bu durum piyasaların dengesini bozanları, marketlerde benim vatandaşımı dara sokanları da hizaya getirecek.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yıl sonunu bekleyin! 28 Eylül 2022 | 493 Okunma Şu bizim Koca Yusuf’lar! 27 Eylül 2022 | 190 Okunma Adamın kanı henüz kurumadan... 24 Eylül 2022 | 193 Okunma Rafların boşluğu üzerine!.. 23 Eylül 2022 | 222 Okunma Raflar dolu cepler boş!.. 22 Eylül 2022 | 195 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar