SÖZCÜ’de 14 yıl

Sevgili okurlarım insanların yaşamında bazı önemli günler, yıldönümleri vardır. Onları bazen unutursunuz ama bazılarını hiç unutmazsınız.Örneğin kendi doğum gününüzü...

Sevgili okurlarım insanların yaşamında bazı önemli günler, yıldönümleri vardır. Onları bazen unutursunuz ama bazılarını hiç unutmazsınız.

Örneğin kendi doğum gününüzü unutma olasılığı zayıftır ama unutsanız da sakıncası yoktur!

Ama eğer erkekseniz ve evlilik yıldönümünü, ya da eşinizin doğum gününü unutursanız, işte o zaman vaziyet kötüdür! Bu durumda kendisinden mutlaka ciddi bir uyarı alır, hatta sorumsuz olduğunuz gerekçesiyle fena halde fırça yersiniz!

Evlilik yıldönümünü, ya da eşinin doğum gününü unutan herhangi bir erkeğe karısının “Canın sağ olsun hepimiz bazı şeyleri unutuyoruz, hiç üzülme” dediğini şimdiye kadar kimseden duymadım!

Bir de bazı yıldönümleri vardır, işiniz veya sağlığınızla ilgilidir. Falanca tarihte işe başlamış, filanca tarihte ameliyat olmuş veya bir yakınınızı o gün yitirmişsinizdir.

Bunlar da önemli günlerdir ve unutulması pek mümkün değildir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Türk’ün Türk’e propagandası! 01 Aralık 2023 | 227 Okunma Geçmişten günümüze banker piyasası 30 Kasım 2023 | 242 Okunma Varoş bankerlerinden yüksek sosyeteye 29 Kasım 2023 | 437 Okunma Kendim ettim kendim buldum... 28 Kasım 2023 | 584 Okunma Suudiler işi kotarmış bile!.. Kanarya ve Cimbom nerede? 25 Kasım 2023 | 241 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar