Gazilere iade-i itibar!

Sevgili okurlarım, yakın geçmişe dönüp anımsamaya çalışın…İstanbul ve Ankara gibi büyük kentlerde, AKP’li belediyeler döneminde, bu ülke için canı pahasına mücadele edip elini...

Sevgili okurlarım, yakın geçmişe dönüp anımsamaya çalışın…

İstanbul ve Ankara gibi büyük kentlerde, AKP’li belediyeler döneminde, bu ülke için canı pahasına mücadele edip elini, kolunu, bacağını, gözünü  kaybeden gazilerimizin belediye otobüslerine binmesi bile sorun oluyordu.

İstanbul’da bir gazi “kartın burada geçmez” diyerek belediye otobüsüne alınmamış, yağmurlu havada dışarıda bırakılmıştı.

Ankara’da Yılmaz Yiğit isimli Güneydoğu gazisi Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı otobüs şoförü tarafından ağır hakarete uğramıştı.

Yiğit’i otobüse almak istemeyen şoförün “Şerefsizsin sen. Allah görmüş de elini almış işte yaa” diye bağırdığı olayın görüntüleri internete düşmüştü.

Buna rağmen şoför için uyduruk bir soruşturma açıldı daha sonra göreve döndürüldü.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Eskiden olsaydı... 27 Ekim 2021 | 55 Okunma İstenmeyen adamlar! 26 Ekim 2021 | 692 Okunma Yazık ettiniz KKTC’ye 23 Ekim 2021 | 553 Okunma Üniversite öğrencisinden cezaevi mektubu 22 Ekim 2021 | 421 Okunma Kağıttan okuyarak verilen yanıtlar 21 Ekim 2021 | 840 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar