Erken öten horoz!..

Sevgili okurlarım dünkü yazımda değinmiştim, İmamoğlu bundan sonra ne yapacak, partisinde neler yaşayacak. Bunlar elbette bugünden yarına yanıtlanacak sorular değildir. Her şeyi zaman gösterecektir.

Bundan sonra olacakları şimdiden ne Kılıçdaroğlu bilebilir, ne de İmamoğlu…
Ancak şu anda bile, çok erken olmakla birlikte milyonlarca insanımızın kafasında bu soruların yer bulduğu kuşkusuz.
Dünkü yazım sonrasında sizlerden gelen mesajlardan birini paylaşıyorum ve okurumun söylediklerine aynen katıldığımı özellikle vurguluyorum. (Yazan kişiyi tanımıyorum, başına bir iş gelmesin diye ismini vermiyorum.)

★★★

“Sayın Çölaşan, İmamoğlu İBB Başkanı seçildi. Öncelikle bu görevin tüm hakkını vermek için çaba harcamalıdır. Önümüzdeki beş yıl, ya da oluşması muhtemel akla gelmeyen süreçler boyunca enerjisini ve dikkatini sadece İBB yönetimine harcamalıdır. CHP başkanlığı veya cumhurbaşkanlığı olayı, ancak başarılı bir İBB Başkanlığı sürecinden sonra olabilir.
Aksi halde toplumda hayal kırıklığı yaratabilir.
Erken öten horozun sonu iyi olmaz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
O dönemin önemli adamı 28 Mayıs 2020 | 114 Okunma “Allah’ın gazabına uğrasınlar” 27 Mayıs 2020 | 506 Okunma Korona din sömürüsünü yendi 23 Mayıs 2020 | 391 Okunma Gazetesiz üç gün! 22 Mayıs 2020 | 251 Okunma Evde kapalı bayramlarımız!.. 21 Mayıs 2020 | 373 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar