Bizim büro gündemi

Sevgili okurlarım, bir gazetenin çıkması öyle kolay iş değildir. Bir gün öncesinden, sabah erken saatlerden başlayarak yapılması gereken onlarca hazırlık vardır.Onlardan biri de büro gündemlerinin bir...

Sevgili okurlarım, bir gazetenin çıkması öyle kolay iş değildir. Bir gün öncesinden, sabah erken saatlerden başlayarak yapılması gereken onlarca hazırlık vardır.

Onlardan biri de büro gündemlerinin bir an önce hazırlanıp İstanbul’da Yazı İşlerine geçilmesidir ki, bir gün sonra çıkacak gazetenin çalışmaları başlatılsın.

Bizim Ankara gündemini haber müdürümüz Emin Özgönül hazırlar.

Bütün muhabir arkadaşlarımız ellerindeki haber stokunu toparlayıp Özgönül’e iletir ve bir gün sonrasının hazırlıkları başlamış olur.

Gündem en geç sabah saat 11’de hazırlanır, basılır ve haberi yazan muhabir arkadaşların isimleriyle birlikte hepimize dağıtılır.

Ancak gündem, yazarları bağlamaz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sinekten yağ çıkarmak! 27 Ocak 2023 | 231 Okunma Kısa kısa Türkiye gerçekleri! 26 Ocak 2023 | 532 Okunma Her pazartesi aynı filmi izlerken 25 Ocak 2023 | 261 Okunma Uğur Mumcu’nun ardından 30 yıl... 24 Ocak 2023 | 264 Okunma Dikkat, zaman azalıyor 21 Ocak 2023 | 370 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar