Aşıda bile skandal

Sevgili okurlarım korona salgını bütün dünyada olanca hızıyla sürer ve öldürücü yeni varyantları ortaya çıkarken, biz de Türkiye olarak aynı tehlikeleri yaşamak zorunda kalıyoruz.Bizi yöneten...

Sevgili okurlarım korona salgını bütün dünyada olanca hızıyla sürer ve öldürücü yeni varyantları ortaya çıkarken, biz de Türkiye olarak aynı tehlikeleri yaşamak zorunda kalıyoruz.

Bizi yöneten ‘uyanıklar’ bu fırsatı hazır bulmuşken hemen yararlanmaya kalkıştılar ve propaganda nutukları birbiri ardına gelmeye başladı:

“Biz de bu işin aşısını bulduk, adını da ‘Turcovac’ koyduk. Aşımız en kısa zamanda piyasaya verilecektir!”

Demek ki her şey bu kadar basitmiş!

Ortada bütün dünyayı kasıp kavuran bir salgın varken, anında devreye girip hemen aşı bulmuşlar! Üzerinde hiçbir bilimsel çalışma yapılmamış olan, bilim dünyasının haberi bile olmayan bir aşı!

Hiç kuşkunuz olmasın, bu aşıyı bir süre sonra piyasaya sürüp insanlarımızı kandırmaya bu yolla devam edecekler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aman Devlet Bey çıldırdınız mı siz? 24 Temmuz 2024 | 1.507 Okunma Bizdeki enflasyon Yunan’ı da vurdu 17 Temmuz 2024 | 1.529 Okunma Küçüklere büyük haksızlık 16 Temmuz 2024 | 1.402 Okunma TÜİK acaba CHP’ye mi çalışıyor? 12 Temmuz 2024 | 1.354 Okunma Kaderin cilvesi... Nereden nereye 11 Temmuz 2024 | 1.694 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar