Aşıda bile skandal

Sevgili okurlarım korona salgını bütün dünyada olanca hızıyla sürer ve öldürücü yeni varyantları ortaya çıkarken, biz de Türkiye olarak aynı tehlikeleri yaşamak zorunda kalıyoruz.Bizi yöneten...

Sevgili okurlarım korona salgını bütün dünyada olanca hızıyla sürer ve öldürücü yeni varyantları ortaya çıkarken, biz de Türkiye olarak aynı tehlikeleri yaşamak zorunda kalıyoruz.

Bizi yöneten ‘uyanıklar’ bu fırsatı hazır bulmuşken hemen yararlanmaya kalkıştılar ve propaganda nutukları birbiri ardına gelmeye başladı:

“Biz de bu işin aşısını bulduk, adını da ‘Turcovac’ koyduk. Aşımız en kısa zamanda piyasaya verilecektir!”

Demek ki her şey bu kadar basitmiş!

Ortada bütün dünyayı kasıp kavuran bir salgın varken, anında devreye girip hemen aşı bulmuşlar! Üzerinde hiçbir bilimsel çalışma yapılmamış olan, bilim dünyasının haberi bile olmayan bir aşı!

Hiç kuşkunuz olmasın, bu aşıyı bir süre sonra piyasaya sürüp insanlarımızı kandırmaya bu yolla devam edecekler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Parmak boyasını unutan muhalefet! 18 Ocak 2022 | 289 Okunma Sözcü Gazetesi Yazarı Emin Çölaşan: ''Son kazık'' 15 Ocak 2022 | 452 Okunma Turkovac skandalında havada kalan sorular 14 Ocak 2022 | 893 Okunma Uygarlık (!) yolunda Türkiye... 13 Ocak 2022 | 130 Okunma Bir gazinin doğu cephesi anılarından... (2) 12 Ocak 2022 | 205 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar