AKP’nin takımı Başakşehir nereye koşuyor?

Sevgili okurlarım, yazıya geçmeden önce sizlere birkaç hususu açıklamak gerekiyor. Birincisi, iyiye yakın bir izleyiciyim ama futboldan çok fazla anladığımı söyleyemem. Maçlara gitmem, televizyondan izlerim....

Sevgili okurlarım, yazıya geçmeden önce sizlere birkaç hususu açıklamak gerekiyor.
Birincisi, iyiye yakın bir izleyiciyim ama futboldan çok fazla anladığımı söyleyemem. Maçlara gitmem, televizyondan izlerim.
İkincisi, herhangi bir takımın taraftarı değilim.
Üçüncüsü, çok karmaşık bazı olaylar olmadığı sürece maçlardan sonra gazetelerdeki köşe yazıları ve televizyonlarda yapılan yorumlar beni fazla ilgilendirmez. Ben maçı izlemişim, göreceğimi görmüşüm… Ötesi beni ilgilendirmez.
Dördüncüsü, özellikle İstanbul’daki spor yorumcularının Türk futbolunda belli konuları (şu veya bu nedenle) gündeme taşımasının mümkün olmadığına inanırım. Evet, bazı konuların üzerine gitmezler, ya da gidemezler. Nedenini bilemem!

★★★

Okurlarımdan bazen özellikle Başakşehir kulübüyle ilgili sorular gelir. İyi bilmediğim bir konuda onlarla ilgili ahkâm kesemem.
Anladığım kadarıyla bu Başakşehir olayı son derece gizemli!.. Hemen her alanda dokunulmazlığı var.
Ve işin içinde sadece futbol değil, başta siyaset olmak üzere çok önemli parasal konular yer alıyor.
Yani kamunun, yani hepimizin paraları.
Aşağıda sizlere okurlarımdan gelen bazı soruları aktarmak istiyorum.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Abi oylar kime!.. 22 Şubat 2019 | 3.299 Okunma Devlet gücüyle seçime giriyor 21 Şubat 2019 | 411 Okunma Meğer DSP diye bir parti varmış! 20 Şubat 2019 | 1.993 Okunma Hiç değilse pazar gününü bize bıraksa 19 Şubat 2019 | 973 Okunma CHP’nin yedek parça deposu DSP 17 Şubat 2019 | 2.762 Okunma
TÜM YAZILARI