Cumhurbaşkanı Erdoğan faizin, enflasyonun düşmesini istese…

Bu kadar beklemeye sabır taşı olsa dayanmaz, çatlardı.

Afyonkarahisar’ın Güney Beldesi’nde cumartesi günü bir miting düzenleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu demiş ki: “Türkiye, Temmuz ayından itibaren Almanya’yı, İngiltere’yi hatta ABD’yi çatlatacak bir atağa kalkacak.”

Ancak verdiği müjdenin konusu içişleri bakanlığının yetki ve görev alanlarıyla ilgili değil.

Yani Sayın Soylu sözlerini şöyle tamamlamıyor:

“İçişleri Bakanlığı olarak, suç işlenmesini öyle önleyeceğiz ki, suçluları yakalama, takip etme konusunda öyle bir strateji geliştirdik ki, göreceksiniz uyuşturucunun u’su ülkemizin sınırlarına 1 km bile yaklaşamayacak, Temmuz ayından itibaren yeni eylem planımızla öyle bir atağa geçiyoruz ki, organize suç, terörizm, cinayet oranları ve polis gücünü baz alarak yapılan bütün endekslerde benim ülkem, dünyanın suç oranı en düşük ülke sıralamasında ilk 10’lara girecek.”

Ya ne diyor?

Sayın Soylu “Türkiye’nin Temmuz ayından itibaren kalkacağı atağı” şöyle açıklıyor:

.....

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ülke ekonomisi uçacaktı… 24 Kasım 2021 | 278 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan faizin, enflasyonun düşmesini istese… 09 Haziran 2021 | 100 Okunma Madem öyleydi Ruhsar Pekcan niye görevden alındı? 13 Mayıs 2021 | 141 Okunma Bu kadar yetkinin tek elde toplanması iyi oldu mu? 05 Mayıs 2021 | 869 Okunma Kim dindar olmak ister? 04 Mayıs 2021 | 204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar