AK Parti iktidarının mesele edindiği şey!..

AK Parti iktidarı ve siyasetçileri, kendi vaatlerini sümenaltı etmelerinden dolayı herhangi bir rahatsızlık hissetmiyorlar, vaatlerinin altında kalmış olmaktan dolayı mahcubiyet duymuyorlar.

Türkiye’nin ekonomisini uçuracağını vaat ettikleri “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi”nde ülkenin ekonomisi evet uçuyor ama uçuruma doğru, hem de tepe taklak.

AK Parti iktidarı bunu hiç ama hiç mesele etmiyor, bu başarısızlığı hiç ama hiç üzerlerine almıyor.
Herhangi bir mahcubiyet falan da göstermiyorlar.

Mesela CB hükümet sisteminde istihdamın artacağını, hem de herkesin işler arasından işler beğeneceğini vaat etmişlerdi. Bu hükümet sisteminde bırakın istihdamın artmasını iyi kötü bir iş sahibi olanlar bile işlerini kaybetmeye başladı, işsiz sayısı 10 milyonu aştı…

Bugün ülkemizde her üç kişiden birisi işsiz durumda. Yüzde 22,8 genç işsizlik oranı ile dünyada beşinci sıraya yerleşmiş durumda.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adalet Bakanı Gül “hakimlik cübbesi giymeyecek”miş... Kamuoyuna duyurulur! 22 Ocak 2021 | 1.733 Okunma AK Parti’nin sessizliği… 21 Ocak 2021 | 3.786 Okunma “Bir hakkın kötüye kullanılmasını kanun himaye etmez” 16 Ocak 2021 | 1.763 Okunma Ahmet Turan Alkan’ın özeleştirisi ve Yargıtay 16. Ceza’nın kararı… 13 Ocak 2021 | 1.759 Okunma AK Parti iktidarının mesele edindiği şey!.. 12 Ocak 2021 | 953 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar