Açlık, yoksulluk bu ülkenin kaderi mi?

Adını açık açık yazalım, Türkiye İstatistik Kurumu’nun yayınladığı kontrolden geçmiş, altın makasını çalıştırdığı verilere göre ülkemizde enflasyon...

Adını açık açık yazalım, Türkiye İstatistik Kurumu’nun yayınladığı kontrolden geçmiş, altın makasını çalıştırdığı verilere göre ülkemizde enflasyon oranı yüzde 69,97.

8 Kasım 2020’de “At izi it izine karıştı, hak ile batılı ayırt etmek zorlaştı, Allah sonumuzu hayreylesin” diyerek istifa eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak’ın zihinlere kazınan meşhur sözü ile bakın burası çok önemli!

Herhangi bir yanlışlık olmasın, 3’ün 5’in önemi yok, 3 aşağı 5 yukarı demeyelim, rakamları doğru telaffuz edelim, ki TÜİK ülkemizdeki enflasyon oranını yüzde 70 değil, yüzde 69,97 olarak açıkladı.
Şükürler olsun! Ya ülkemizde enflasyon oranı yüzde 70 olsaydı, halimiz nice olurdu diye vatandaşlar olarak halimize şükredelim mi?

Cumhurbaşkanı Erdoğan vatandaşlarının haline şükretmesini, elindekileriyle yetinmesini, sahip olduklarının kıymetini bilmesini istiyor!

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kapsamında son iftarını Tuzla’daki İstanbul Tersane Komutanlığı’ndaki işçilerle yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan önemli açıklamalarda bulunmuş, şükür tavsiye etmiş, şükürsüzlüğün ise kötü bir haslet olduğunu söylemiş.

Sayın...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Her yargı kararından sonra gözler neden Beştepe’ye çevriliyor? 18 Mayıs 2022 | 365 Okunma Bak sen şu hadsizlere… 13 Mayıs 2022 | 868 Okunma Açlık, yoksulluk bu ülkenin kaderi mi? 06 Mayıs 2022 | 440 Okunma “Ellerinde ip olsa beni asacaklardı…” 29 Nisan 2022 | 1.517 Okunma Artık muhalefet sorunu yok iktidar sorunu var 27 Nisan 2022 | 2.160 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar