ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Kadınlar Köprüaltı Lokantasında buluştu…

Eskiden tanıdığımız, bir çok iyi işletmeye imza atmış Gül Etker, arkadaşları Şehnaz Vardar ve Saadet Erdoğan ile Köprüaltı adında çok keyifli bir meyhane açmışlar .

Ebru Erberdi
Ebru Erberdi Sözcü Gazetesi
23 Haziran 2018 | 180

Eskiden tanıdığımız, bir çok iyi işletmeye imza atmış Gül Etker, arkadaşları Şehnaz Vardar ve Saadet Erdoğan ile Köprüaltı adında çok keyifli bir meyhane açmışlar. Sizi yormayan, yalın bir dekorasyon mevcut ama duvardaki esprili tablolar mekanı çok da keyifli hale getirmiş. Adı tam lokasyonunu yansıtıyor. Köprüaltı, Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün altında…Mekan kulaktan kulağa çok fazla yayılmış ve yeni açılmasına rağmen doluydu. Köprüaltı şimdiden ünlü simaların bile uğrak yeri olmuş.

Menünün en güzel tarafı mevsimsel değişmesi…Ürünler tam yörelerinden getiriliyor. Rodos’tan özel getirdikleri feta peynirine bayıldım. Dışarıdan yoğurt bile almıyorlar. Benim favorim taramaydı mezelerden….Taramayı iyi yapan şef tüm mezeleri iyi yapar derler. Sırasıyla denediğim çıtır nohutlu humus, acılı atom, domates mücveri gerçekten çok keyifliydi. İmza yemekleri Köprüaltı Kaburga ve Frik Bulgurunu muhakkak deneyin derim.

Kadın eli değen işletmeler benim favorim…Bu güzel restoran size hem kaliteli yemek hem de kaliteli müzik vaadediyorlar…

Devamını Oku
Diğer Yazıları
DAHA FAZLA SONUÇ GÖSTER