Üretim Devrimi Kurultayları için seferberlik -Türkiye Üretim devrimi-9

Önümüzdeki  iş, Üretim Devrimi Programını görüşmek ve karara bağlamak için Üretim Devrimi Kurultaylarını toplamaktır.Nerde üretici varsa, orada Üretim Devrimi Kurultayı örgütleyeceğiz.

Kent, kasaba, köy, mahalle, fabrika, işyeri, çarşı, üretici olan her yerde Kurultay toplayacağız.                                                       

Bu kurultaylardan seçilen delegelerle Ankara’da Üretim Devrimi Büyük Kurultayı’nı toplayacak ve Üretim Devrimi Programını bütün milletimize ilan edeceğiz. 

Bütün üreticilerimizi, partilerimizi, sendikalarımızı, kooperatiflerimizi, köy derneklerini, esnaf ve zeaatkar örgütlerimizi, sanayici ve tüccar örgütlerini bu Kurultayları toplamak için seferber edeceğiz. Kurultaylarımızı birlikte örgütleyeceğiz.

Hedefimiz, Türkiyemizi bu ekonomik çıkmazdan kurtarmak için Üretim Devrimini başarmaktır. Bunun için Üreticilerin Millî Hükümetini oluşturmak anahtar görevdir. Vatan Partisi’nin bütün örgütleri, Üretim Devrimi Kurultaylarını toplamak için çalışmalara başlamış bulunuyorlar.

MİLLÎ SEFERBERLİK

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sayın Cumhurbaşkanımızın Yüksek Dikkatine Kesin zafer için doğru strateji doğru hedef 10 Ekim 2019 | 9.060 Okunma Selam duran kadınlar! 03 Ekim 2019 | 202 Okunma Çin devriminin yarattığı Çin mucizesi 01 Ekim 2019 | 545 Okunma Orta Asya’nın Altın Çağı üzerine Starr’ın kitabı 22 Eylül 2019 | 590 Okunma BOP Eşbaşkanlığı devam mı ediyor 21 Eylül 2019 | 3.566 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar