Üretim Devrimi Kurultayları için seferberlik -Türkiye Üretim devrimi-9

Önümüzdeki  iş, Üretim Devrimi Programını görüşmek ve karara bağlamak için Üretim Devrimi Kurultaylarını toplamaktır.Nerde üretici varsa, orada Üretim Devrimi Kurultayı örgütleyeceğiz.

Kent, kasaba, köy, mahalle, fabrika, işyeri, çarşı, üretici olan her yerde Kurultay toplayacağız.                                                       

Bu kurultaylardan seçilen delegelerle Ankara’da Üretim Devrimi Büyük Kurultayı’nı toplayacak ve Üretim Devrimi Programını bütün milletimize ilan edeceğiz. 

Bütün üreticilerimizi, partilerimizi, sendikalarımızı, kooperatiflerimizi, köy derneklerini, esnaf ve zeaatkar örgütlerimizi, sanayici ve tüccar örgütlerini bu Kurultayları toplamak için seferber edeceğiz. Kurultaylarımızı birlikte örgütleyeceğiz.

Hedefimiz, Türkiyemizi bu ekonomik çıkmazdan kurtarmak için Üretim Devrimini başarmaktır. Bunun için Üreticilerin Millî Hükümetini oluşturmak anahtar görevdir. Vatan Partisi’nin bütün örgütleri, Üretim Devrimi Kurultaylarını toplamak için çalışmalara başlamış bulunuyorlar.

MİLLÎ SEFERBERLİK

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tehdidi doğru belirlersek doğru uçağı seçeriz 19 Temmuz 2019 | 628 Okunma Üretim Devrimi Kurultayları için seferberlik -Türkiye Üretim devrimi-9 09 Temmuz 2019 | 49 Okunma Tarım üretiminde kendine yeterli Türkiye Üretim devrimi-8 08 Temmuz 2019 | 132 Okunma Küresel merkezlerden bağımsız Güçlü Merkez Bankası - Üretim devrimi-7 07 Temmuz 2019 | 197 Okunma İflas eden işletmelerin kamulaştırılması -Amaç: İstihdamı Korumak ve Üretimi Sürdürmek 06 Temmuz 2019 | 158 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar