Silah gerçeğiyle nerde tanışmak istersiniz?

Batı Asya’da ne zamandan beri söz sahibi olan silahlardır. Silivri duruşmalarında bunu hep vurguladık. Türk Silahlı Kuvvetlerini ve Vatan Partisi önderlerini hapse atan ABD Gladyosu, aslında bize önümüzdeki dönemin...

Batı Asya’da ne zamandan beri söz sahibi olan silahlardır. Silivri duruşmalarında bunu hep vurguladık. Türk Silahlı Kuvvetlerini ve Vatan Partisi önderlerini hapse atan ABD Gladyosu, aslında bize önümüzdeki dönemin bilgisini verdi.

ERGENEKON-BALYOZ TERTİPLERİNDEKİ BARUT KOKUSU

Ergenekon-Balyoz tertipleri, silahların konuştuğu bir döneme girdiğimizin en açık işaretiydi. ABD emperyalizmi, Türk Ordusunu savaşmadan yenme girişiminde bulundu. Bizim cepheden baktığımız zaman, Ergenekon-Balyoz tertiplerinde barut kokusu vardı. Nitekim arkasından ABD’nin Suriye harekâtı ve Irak’ın kuzeyinde İkinci İsrail Devleti’nin kurulması için referandum geldi.

Böylece Türkiye silahlı tehditle bir kez daha ve daha ağır, daha kapsamlı boyutlarda karşılaştı. Bir kez daha diyoruz. Çünkü Bölücü Terörle otuz yılı aşan bir süredir mücadele ediyoruz. Dökülen kanların hesabı yüreklerimizdedir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yargıtay açılışında Biden’a hizmet eden dua 13 Eylül 2021 | 1.484 Okunma Taliban üzerine sorulara yanıtlar 10 Eylül 2021 | 886 Okunma Siz o romanların neresindesiniz 09 Eylül 2021 | 282 Okunma Ne mutlu Türk milletine: 30 Ağustos Ateşi Afganistan’dan Parlıyor 30 Ağustos 2021 | 133 Okunma Bağışlar Vatan Partisi’ne Vatan Partisi İktidara! 08 Temmuz 2021 | 168 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar