Namus günü

Türkiye-Rusya-İran-Suriye-Irak ittifakı, Batı Asya’daki gelişmelere el koymuştur. ABD ve İsrail’in “İkinci İsrail” girişimini bozguna uğratacak güç oluşturulmuştur ve harekete...

Türkiye-Rusya-İran-Suriye-Irak ittifakı, Batı Asya’daki gelişmelere el koymuştur. ABD ve İsrail’in “İkinci İsrail” girişimini bozguna uğratacak güç oluşturulmuştur ve harekete geçmiştir.

İdlib Harekâtı, aynı zamanda Afrin Harekâtı’dır.

İçerde Hendek Savaşı ve ABD Koridoru’na giren Fırat Kalkanı’ndan sonra sırada kesin sonuca giden harekâtlar bulunuyor.

BATI ASYA KILICI

Zafer denklemi kurulmuştur: Batı Asya’nın vatan savaşları birleşti, tek bir savaş oldu: Mazlumlar Dünyasının emperyalizme karşı savaşı.

Kördüğüme kılıç vuruluyor.

Kılıç, Türk Ordusu’nun kılıcıdır.

Kılıç, Batı Asya’nın kılıcıdır.

Kılıç, Mazlumların kılıcıdır.

‘SARAY SAVAŞI’ BOZGUNCULUĞUNUN SONU

Her vatan savaşı, aynı zamanda iç savaştır.

Türkiyemizde de 24 Temmuz 2015’ten bu yana vatan savaşı, iç cephede de sürdü. Bozguncular, Vatan Savaşına daha ilk günlerinden başlayarak “Saray Savaşı” çamurunu attılar. Manşetler yazdılar, “Saray Savaşı” diye.

“Bu savaş, Türkiye’nin savaşı değil, Tayyip Erdoğan’ın savaşı” dediler.

“Türk Ordusu dağı taşı vuruyor” dediler.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yargıtay açılışında Biden’a hizmet eden dua 13 Eylül 2021 | 1.484 Okunma Taliban üzerine sorulara yanıtlar 10 Eylül 2021 | 886 Okunma Siz o romanların neresindesiniz 09 Eylül 2021 | 282 Okunma Ne mutlu Türk milletine: 30 Ağustos Ateşi Afganistan’dan Parlıyor 30 Ağustos 2021 | 132 Okunma Bağışlar Vatan Partisi’ne Vatan Partisi İktidara! 08 Temmuz 2021 | 168 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar