Bağışlar Vatan Partisi’ne Vatan Partisi İktidara!

Türkiye, zorlu bir döneme girmiştir. Dört tarafımızdan doğrulan namlular, iç cephede ekonomik sorunlar, ABD merkezli kışkırtmalar ve yoksullaşma tehdidi. Karşılaştığımız zorluklar...

Türkiye, zorlu bir döneme girmiştir. Dört tarafımızdan doğrulan namlular, iç cephede ekonomik sorunlar, ABD merkezli kışkırtmalar ve yoksullaşma tehdidi. Karşılaştığımız zorluklar, çözümü dayatıyor.

Türkiye bu zorluklardan vatan bütünlüğü ve Üretim Devrimiyle çıkacaktır. Vatan Partisi zorlukları yenmede Türk Milletine önderlik edecek ve zorlukları yenecek bir hükümet kuracaktır.

Vatan Partisi, iktidar yoluna girmiştir.

ABD’nin dayattığı borçlanma ve bölünme sürecinin sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Türkiye, ABD emperyalizmine karşı mücadelenin ön cephesindedir. Onun terör örgütlerini eziyor, bağımsızlaşıyor.

Doğrudur, Türkiye borçlanma ekonomisinin ağır sancılarını yaşıyor. Ancak önümüze bakarsak, Üretim Devriminin eşiğindeyiz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bağışlar Vatan Partisi’ne Vatan Partisi İktidara! 08 Temmuz 2021 | 117 Okunma Sayın Cumhurbaşkanımızın Yüksek Dikkatine Kesin zafer için doğru strateji doğru hedef 10 Ekim 2019 | 9.113 Okunma Selam duran kadınlar! 03 Ekim 2019 | 218 Okunma Çin devriminin yarattığı Çin mucizesi 01 Ekim 2019 | 559 Okunma Orta Asya’nın Altın Çağı üzerine Starr’ın kitabı 22 Eylül 2019 | 649 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar