Bağışlar Vatan Partisi’ne Vatan Partisi İktidara!

Türkiye, zorlu bir döneme girmiştir. Dört tarafımızdan doğrulan namlular, iç cephede ekonomik sorunlar, ABD merkezli kışkırtmalar ve yoksullaşma tehdidi. Karşılaştığımız zorluklar...

Türkiye, zorlu bir döneme girmiştir. Dört tarafımızdan doğrulan namlular, iç cephede ekonomik sorunlar, ABD merkezli kışkırtmalar ve yoksullaşma tehdidi. Karşılaştığımız zorluklar, çözümü dayatıyor.

Türkiye bu zorluklardan vatan bütünlüğü ve Üretim Devrimiyle çıkacaktır. Vatan Partisi zorlukları yenmede Türk Milletine önderlik edecek ve zorlukları yenecek bir hükümet kuracaktır.

Vatan Partisi, iktidar yoluna girmiştir.

ABD’nin dayattığı borçlanma ve bölünme sürecinin sonuna gelmiş bulunuyoruz.

Türkiye, ABD emperyalizmine karşı mücadelenin ön cephesindedir. Onun terör örgütlerini eziyor, bağımsızlaşıyor.

Doğrudur, Türkiye borçlanma ekonomisinin ağır sancılarını yaşıyor. Ancak önümüze bakarsak, Üretim Devriminin eşiğindeyiz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ağlama nazlı yar Atatürk’ün emanet ettiği isim güvenilir ellerde 22 Ekim 2021 | 365 Okunma Yargıtay açılışında Biden’a hizmet eden dua 13 Eylül 2021 | 1.487 Okunma Taliban üzerine sorulara yanıtlar 10 Eylül 2021 | 886 Okunma Siz o romanların neresindesiniz 09 Eylül 2021 | 282 Okunma Ne mutlu Türk milletine: 30 Ağustos Ateşi Afganistan’dan Parlıyor 30 Ağustos 2021 | 134 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar